aranżacja tarasu, szukam!

aranżacja tarasu, szukam!

Dzień dobry. W obrębie moich zainteresowań plasuje się działająca w Krakowie firma, jaka jest w stanie zaproponować mi projektowanie balkonów. Polecicie jakąś?

Ticket2Hell

Posty: 4

 
Moim zdaniem aranżacja balkonów to specjalność tej firmy: https://www.gardenlab.pl. Szybko wykonali pożądane przeze mnie obowiązek. To najlepsi fachowcy w Krakowie.

WalSystem

Posty: 9

 
Najpierw skontaktujcie się z firmą, jaka wykonuje projektowanie ogrodów przyblokowych w Krakowie, albowiem to usługa dostępna w dosyć przystępnych cenach. Sprawdźcie sami.

nantusia

Posty: 6

 
Myślałem, że projektowanie balkonu to zadanie, z którym poradzę sobie sam. Moja żona przekonała mnie jednak do tego, abym zaufał profesjonalistom i teraz jestem bardzo zadowolony. Uważam, że sam nie wymyśliłbym tak wielu ciekawych rozwiązań. Dobra sprawa, a dodatkowo zapłaciłem uczciwą cenę.

Wariat

Posty: 14

 
W Krakowie dość spore grono firm będzie zaproponować Wam projektowanie zieleni na tarasie. Już podczas rozmowy telefonicznej polecam skonsultować koszt.

CzarnyBlant

Posty: 4

 
Pożądane byłoby poczynić niewielką inwestycję, jeżeli chodzi o usługę tj. projektowanie ogrodów przy bloku. W Krakowie miałem okazję niezmiernie sporo interesujących ogródków przyblokowych, które z całą pewnością zostały stworzone bez konieczności ponoszenia dużego wydatku :)))

56_2014

Posty: 15

 
Interesowała mnie firma mogąca zaproponować aranżację zieleni na balkonach. Całe szczęście, że w Krakowie rywalizuje w tej branży spore grono firm, ponieważ dzięki temu uzyskałam zdecydowanie najlepszą cenę.

Kódłaty

Posty: 18

 
Nie miałem świadomości, że aranżacja tarasów wymaga podjęcia tak mnóstwo odpowiedzialnych decyzji. Dopiero niedawno ją przeprowadziłem. Przyznam szczerze, że jestem niezwykle zaspokojony z efektu końcowego.

miner33

Posty: 10

 
Miałem ograniczony budżet, gdy w rachubę wchodził projektowanie zieleni przy budynkach firmowych, ale ostatecznie cały “projekt” udało się zakończyć sukcesem. Kierowałem się między innymi sugestiami, które znalazłem w obrębie tego forum dyskusyjnego.

Acclaim

Posty: 10

 
W moim przypadku nie miałem wątpliwości, komu powierzę projektowanie balkonów. Jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy, a firmę mogę polecić Wam w prywatnej wiadomości :)

Lopez58

Posty: 6