siatki ochronne przemysłowe, producent ?

siatki ochronne przemysłowe, producent ?

Mam pytanie o siatki na zwierzęta leśne. Będziemy musieli wykonać spore ogrodzenie. Gdzie kupić taką siatkę i jaka to dokładnie?

pawel-2910

Posty: 1

 
Z tego typu siatek przemysłowych można korzystać też w domu. Sam wykonałem dzięki nim zabezpieczenie schodów i wreszcie jestem pewien o bezpieczeństwo dzieci. Muszę stwierdzić, że to rozwiązanie nie tylko jakościowe pod kątem skuteczności, ale też niedrogie i estetyczne. Jeżeli moja żona powiedziała, że jej się podoba, tak właśnie musi być :D

Gumis

Posty: 14

 
Grubość sznurka dobrze jest wziąć większą. Masz wówczas pewność, że nic się poprzez dłuższy czas z siatką nie stanie, ale poza tym to ogólnie polipropylenowe siatki ochronne przemysłowe są odporne. Jak będziesz je intensywnie eksploatować, to bank lepiej wziąć grubszy sznurek.

Januszek

Posty: 6

 
To prawda, że siatki na wysypiska śmieci muszą być doskonałej jakości. Zdecydowaliśmy się na tego producenta https://bagan.pl/siatki-ochronne-przemyslowe/siatkinawysypiska-smieci. Wyboru nie żałujemy :) To doświadczona firma, dlatego bez problemu pomoże wybrać konkretny rodzaj siatki, jak również resztę potrzebnych elementów montażowych.

Franuś

Posty: 8

 
PE i PP to ogólnie polecane tworzywa na siatki ochronne przemysłowe. Najlepiej dopytać producenta lub w sklepie pod kątem konkretnego zastosowania. Oni znają się przecież najlepiej.

Modniś

Posty: 14

 
A są jacyś konkretni polecani producenci siatek na kontenery czy ogólnie tych przemysłowych siatek, które muszą być w najwyższej jakości? Może ktoś coś podpowie? Też szukam rozwiązania do siebie na halę.

Ania

Posty: 15

 
Raczej też się skłaniam ku usłudze montażu siatek na wysypiska śmieci. Nam też zależy na tym, żeby wykonali usługę fachowcy, którzy znają się na robocie. Może polecacie jakąś firmę? Odezwijcie się, bo czas nagli, żeby wykonać nowe ogrodzenie. Najlepiej jeszcze w tym roku, żeby zdążyć przed zimą, która ma być podobno sroga :)

Kitas

Posty: 10

 
Na drodze, którą jeżdżę codziennie do pracy zdecydowano się w końcu na siatki do ochrony płazów :) To dobrze, bo droga stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Ale ja tu na forum z innego powodu, bo szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego producenta siatek ochronnych przemysłowych.

Szary

Posty: 17

 
Nie wiem, jak wy, ale ja wolę rzeczywiście podpytać producenta, co mi poleca. Tak to jest takie gdybanie. Jeśli chodzi o siatki na magazyny, zależy mi na poleceniu materiału, który będzie się sprawdzał przez długo i nie będę musiał choćby przez kilka lat inwestować ponownie. PP jest owszem bardzo dobry, ale może jest jeszcze inne polecane tworzywo.

waleria

Posty: 8

 
Nam też przydałyby się nowe siatki na kontenery. Stare są w opłakanym stanie, dlatego może skorzystamy z któregoś tu polecenia. A pod kątem parametrów najlepiej wybierać chyba te optymalne? Możecie coś na ten temat powiedzieć?

Wojciech24

Posty: 3