Gdzie kupic dermokosmetyki

Gdzie kupic dermokosmetyki

Kolagen w kremie do stosowania na co dzień jest mi potrzebny – ktoś coś? Co się u Was sprawdza fajnie i może być jako baza pod makijaż stosowane tak samo? No i ostatnia sprawa – wydajność...żeby mi takie jedno opakowanie jednak na jakiś czas wystarczyło ;)

namok

Posty: 2

 
Hm, nie wiem co tutaj polecić. Raczej większej uwagi nie przywiązuję do kosmetyków które biorę, a też druga sprawa, że też moja skóra nie ma szczególnych reakcji alergicznych zazwyczaj, w zasadzie na każdy kosmetyk reaguje dobrze.

Mariusz

Posty: 7

 
Kosmetyków u nas dostatek jeśli chodzi o drogerie czy apteki. Ja to powiem że ostatnio się w dużęj mierze przerzuciłam na dermokosmetyki i jest lepiej. Skóra ma mniejszą tendencję do jakiś alergii i tego tpyu reakcji.

multikrzych

Posty: 16

 
Ostatnio się przekonałam do marki Noble Health, robią różne rzeczy od typowo beauty, przez odchudzające po bardizej zdrowotne. Z takich najnowszych zakupów u nich to glukozaminę z kolagenem i witaminą C zamawiałam, tutaj masz ją -noblehealth.pl/produkt/kolagen-w-proszku-glukozamina-i-witamina-c. Teraz w tę pogodę gdzie wiecznie jest ślisko na chodnikach to o ustawy warto dodatkowo zadbać :)

Kamil87rak1

Posty: 5

 
To że dermokosmetyków jest coraz więcej to dobrze, ale też z drugiej strony im więcej ofert tym łatwiej można dać się zakręcić i źle wybrać po prostu Także tym bardziej trzeba uważać przy zakupach.

labuh

Posty: 3

 
Wybór na pewno jest duży w sklepach czy aptekach. Lepiej jednak poszukać dermokosmetyków jeśli ktoś ma bardziej wymagającą skórę niż na zwykłych się opierać tylko.

Darjusa

Posty: 23

 
Cały paradoks wielu kosmetyków polega na tym, że mają odżywiać skórę a ją dodatkowo dociążają...ja raczej kupuję lepsze i co za tym idzie droższe preparaty ale skóra jest mi za to wdzięczna.

André22

Posty: 19

 
Włosy to ostatnio wzmacniam poprzez biotynę i faktycznie widzę efekty, nie wypadają mi tak jak wcześniej. A były takie sytuacje że mi zostawały na ubraniach, na meblach (na łóżku sporo było zawsze po nocy), teraz już tak nie jest.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Bardzo mi się fajnie przyjmuje rybi kolagen w proszku od noble health, skóra jest jakby odnowiona, bardziej elastyczna, tak samo zresztą paznokcie i włosy mi się poprawiły. Cała oferta marki jest na noblehealth.pl dostępna, też wiem że dużo ludzi chwali sobie biotynę od nich, ponoć się fajnie przyswaja.

untelekt

Posty: 5

 
Ostatnio mi siostra podrzuciła namiary na firmę noble health i parę zakupów już u nich zrobiłam, choćby acerola świetnie mi się sprawdza, odkąd ją biorę przestałam chorować a teraz jest taka pora roku że zazwyczaj to tydzień musiałam brać chorobowego w pracy..Na stronie noblehealth.pl masz ich całą ofertę, dużo suplementów, kosmetyków, jest z czego wybierać.

Mimotek45

Posty: 16