Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Witam. Szukam sprawdzonych, pewnych środków na potencję/erekcję/powiększających – możecie coś podpowiedzieć, ewentualnie odradzić? Zależy mi żeby to był suplement w formie jakiejś maści czy żelu a nie tabletek.

Pszemeg

Posty: 1

 
W sumie chyba faktycznie te maści i żele powinny lepiej działać niż tabletki na erekcję. Szybsze wchłanianie, szybszy efekt w związku z tym powinien być.

pstry

Posty: 14

 
Jest trochę różnych masci które pomagają w problemach z erekcją. Ja kupowałem niedawno dr. Penigreat w żelu i fajnie to działa. Na długo mi taki żel wystarcza, efekt jest szybki i rzeczywiście mocny. Lepsze doznania dla mnie i dla partnerki, dłuższy, mocniejszy orgazm.

czesieeek

Posty: 7

 
Ciekawe czy są operacje przez które można powiększyć penisa. Skoro można powiększyć biust, pośladki...to czemu by nie też sobie naciągnąć tu i ówdzie :P Jeśli nawet coś takiego robią to ja bym się never ever nie zdecydował na taką operację.

alus

Posty: 2

 
Mnie to zawsze zastanawia jak by nasz seks z żoną wyglądał jakbyśmy mieli dzieci. Ktoś coś? Czy jako rodzice macie w ogóle czas i ochotę żeby się do siebie poprzytulać, czy już tylko dzieci są w centrum uwagi i zero chwili dla siebie?

pl07

Posty: 25

 
Świetnie się czuję na żelowym preparacie dr. Penigreat. Nie muszę się martwić, że ledwo co zaczniemy z moją kobietą jakąś zabawę to ja już będę musiał kończyć. A często tak bywało w ostatnim czasie, zwłaszcza że pracuję dość dużo, żyję w stresie a to się przekłada na jakość orgazmu.

Hostelos3

Posty: 17

 
Ponoć można sobie na bazie ziół niezłe mieszanki na lepszą erekcję zrobić, ale to tylko słyszałem od znajomego więc nie jest to nic przeze mnie przetestowanego. Ale kto wie może się tematem zainteresuję, zawsze takie ziółka są naturalne, zdrowe i też dość tanie.

Mr Frog

Posty: 10