poradniki o kawie, gdzie warto ?

poradniki o kawie, gdzie warto ?

Wiecie, gdzie można poczytać jakieś ciekawe artykuły o motoryzacji. Zależy mi na jakimś profesjonalnym portalu.

alklu7

Posty: 1

 
Dobry portal lifestylowy to również i moja potrzeba :D Szukam czegoś naprawdę profesjonalnego. Jak dotychczas nie spotkałem się z dobrym miejscem, gdzie artykuły są pisane fajnie i przyjemnie się je czyta. Wszędzie to samo, na jedno kopyto. Jak człowiek chce się dowiedzieć czegoś konkretnego, to niestety lipa :(

Wiśniak45

Posty: 6

 
Nie mam swojego ulubionego serwisu lifestyle, a chętnie czytałabym porady w jednym sprawdzonym miejscu. Ostatnio znajoma mi jakiś polecała, natomiast nie zapisałam. Najniezwyklej interesują mnie poradniki o podróżach. To moja pasja, zatem mam nadzieję, że polecicie coś ciekawego. Przydałoby się coś superowego.

Babeczka

Posty: 8

 
Faktycznie porządne poradniki o modzie to tylko na rzetelnych stronach. Widziałam mnóstwo dopiero raczkujących serwisów, gdzie artykuły pisane są mało interesująco. Nic ciekawego, co można polecić.

VHSSS

Posty: 3

 
To znakomity portal lifestylowy http://citymag.pl/tego-trzeba-sprobowac-we-francji/. Jak szukasz miejsca, gdzie się faktycznie dzieje, a wpisy pojawiają się systematycznie, to na pewno ci się spodoba. Życzę miłej lektury. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 12

 
Mam nadzieję, że doradzicie, gdzie znajdę coś interesującego w zakresie fitnessu. Interesuje mnie wszelka wiedza, porady i wskazówki w tym temacie. Jak znacie jakieś rzetelne poradniki o fitnessie, dajcie znać.

alibaba

Posty: 8

 
Zapisz się na fitness, a porady czytaj najlepiej tylko dla domu. Artykuły o fitnessie niewiele ci pomogą :) Nie negują twojej potrzeby, ale jak zacząć wdrażać aktywność ruchową w życie, to tylko na zajęciach :D Korzystam z serwisów. Czytam zwykle poradniki o modzie. Zawsze coś fajnego wynajdę.

Gucio

Posty: 8

 
Nie znam żadnego rzetelnego portalu lifestylowego. Pomimo tego, że szukałem, nie odnalazłem niczego dobrego. Interesują mnie artykuły o motoryzacji. Chciałbym dowiedzieć się o ubezpieczeniach, zakupie nowego auta, nowych technologiach. Może polecacie jakiś fajny serwis, gdzie piszą specjaliści?

fikusik

Posty: 19