Tanie opony do marek premium

Tanie opony do marek premium

Potrzebuję kompletu opon zimowych do modelu Audi Q5, kojarzycie w internetach sklepy które handlują sprawdzonymi gumami tego rodzaju? Tylko żeby to były opony w stanie idealnym, nowe a nie jakieś przeleżane przez lata na magazynie.

wrrraak22

Posty: 1

 
Czyli kupując opony online sprzedawca korzysta z obsługi zwykłych firm kurierskich? One wożą takie wielkogabarytowe rzeczy? Ciekawe jak to wygląda z kosztami, dużo się dopłaca za dostawę?

Ptaszyna

Posty: 16

 
Opony w lepszym standardzie ma AMJ na swoim portalu amj-opony.pl. Można u nich dostać wersje do samochodów z wyższej półki – nie żebym sam jeździł jakimś cudeńkiem bo Audi z 2010 roku nim nie jest, ale mój brat ma nowszego Peugeota i też tutaj dobrał gumy.

woo_oow

Posty: 14

 
Ciekawe czy jakbym wstawił do zwykłej osobówki opony z bieżnikiem asymetrycznym to to by zdało egzamin? Jak myślicie? Auto głównie mi służy to jazdy po mieście, gdzie jest dość rwane jeżdżenie jak wiadomo.

pietryn045

Posty: 18

 
Na długich trasach moim zdaniem opony są wolniej zużywają niż w sytuacji gdy jeździ się głównie po mieście. Sam to widzę u nas, żona jeździ autem głównie do pracy, na zakupy itp. a ja służbowo jestem non stop w Polsce na długich wyjazdach i u mnie opony dłużej zachowują dobrą jakość bieżnika.

johan111

Posty: 20

 
Z tego co wiem to żeby trochę przedłużyć żywotność ogumienia to dobrze jest raz na jakiś czas zmienić sobie pozycję opon. Chodzi o to, że gumy zużywają się nie do końca równomiernie więc zmiana opon z przedniej osi na tylną wyrównuje trochę te zużycie.

Kuniarz

Posty: 15