kredyt frankowy

kredyt frankowy

Może ktoś będzie w stanie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o pomoc prawną dotyczącą kredytów frankowych? Szukam prawników, którzy się w tej tematyce specjalizują i będą w stanie kompleksowo tą sprawę poprowadzić. Sam jestem całkowitym laikiem więc samodzielne prowadzenie sprawy dla mnie jest poza zasięgiem. Najlepiej by było dla mnie jakby ktoś się tym kompleksowo zajął.

Kitas

Posty: 1

 
Mnie udało się wygrać sprawę frankową, ale pewnie tutaj, gdyby nie pomoc ze strony BeWa to byłoby z tym ciężko. Jednak sprawy są trudne, banki walczą więc wydaje mi się, że bez pomocy prawników to nic nie będziesz w stanie w tym temacie ugrać więc jednak wato mieć kogoś kto jest z tym na bieżąco i będzie mógł jakoś tą sprawą się zająć.

Grabow12

Posty: 5

 
Zdecydowanie co do kancelarii BeWa to można na nich liczyć. Kancelaria od 4 lat się frankami zajmuje, chyba jako jedna z pierwszych na rynku więc można faktycznie liczyć na ich doświadczenie w temacie. Pracownicy, którzy tworzą doktrynę spraw frankowych w ramach studiów doktoranckich więc ten temat jest faktycznie im bardzo bliski i tym samym można też oczekiwać, że w profesjonalny sposób podejdą do każdej sprawy.

Warszawiak

Posty: 10

 
Ogólnie jeśli chodzi o wybór pomocy prawnej to zdecydowanie polecam kancelarię BeWa. Siedziba w Siechnicach, ale podejmują się spraw z różnych regionów, a tematykę franków znają od podszewki więc można na nich liczyć. Duża wygoda też pod tym kątem, że udzielasz pełnomocnictwa i właściwie dalej o nic nie musisz się martwić już ta sprawa potem jest u nich, na bieżąco tylko będziesz dostawał informację co się w sprawie dzieje.

orange777

Posty: 16

 
Na pewno do tych spraw bardzo mocno liczy się doświadczenie prawników, o tym warto pamiętać, a to jest też spory problem bo tematyka jest nowa, brakuje osób, które się na tym dobrze znają. Więc jak będziesz szukał dla siebie prawników w temacie to staraj się ostrożnie weryfikować jaką mają wiedzę w tym temacie i na co będzie można z ich strony liczyć.

Kerty67

Posty: 21

 
Faktycznie jest spory problem z tym, że wielu prawników jeszcze się tym nie zajmuje, a takich kancelarii, które typowo się na tym skupiły w ogóle brakuje więc sprawa nie należy do prostych jeśli ktoś będzie chciał z tym iść do sądu. Natomiast banki mają radców i też samodzielnie bez pomocy prawnej raczej tam się nic nie ugra.

Intro_69

Posty: 5

 
Licz na kogoś kto skupia się na sprawach frankowych, ale też zapewni indywidualne podejście do tematu. Zainteresowanie rośnie, natomiast trzeba się też liczyć z tym, że powoli zaczyna się też pojawiać więcej kancelarii, które wyłącznie na sprawach frankowych chcą się skupiać i możliwe, że to tam będzie trzeba szukać pomocy prawnej jeśli chodzi o tego typu sprawy.

Wojciech24

Posty: 3