Jaki tarocista

Jaki tarocista

Witajcie. Od pewnego czasu zdarzają mi się jakieś dziwne rzeczy w życiu prywatnym i chciałabym to obgadać z tarocistą...ktoś coś? Kto wam realnie pomógł, doradził, wskazał kierunek?

GGregbard

Posty: 4

 
Kiedyś nie wierzyłam w takie rzeczy jak wróżby czy tarot ale zmieniłam zdanie w pewnym momencie. Trafiłam przez przypadek do tarocisty który pomógł mi uporać się ze swoimi problemami jeszcze z dzieciństwa o których sobie nie zdawałam sprawy.

Piotrek.P

Posty: 16

 
Nie oceniają swoich klientów wróżbici ze strony abrahadabra.pl. Zwracaja uwagę na to że każdy ma swoją indywidualną drogę, każdy ma inne doświadczenia, bardzo mi się takie pełne zrozumienia podejście tutaj podoba. Bo nie ukrywam że w przeszłości różnie to bywało jeśli chodzi o moje kontakt z wróżami...choćby tymi znanymi z głównych mediów.

dublerek56

Posty: 17

 
Kiedyś mi tarot bardzo pomógł. Gdyby nie karty to wpakowałabym się w zupełnie nietrafiony związek który bym odchorowywała latami pewnie. A tak jestem szczęśliwa, wolna, mam bardzo udane życie.

Warszawiak

Posty: 10

 
Przyznam się bez bicia że jeszcze nigdy z pomocy kart nie korzystałam ale już wiele razy się z takim zamiarem nosiłam. Na przykład zmieniajac pracę i przeprowadzając się do innego miasta miałam dużo dylematów i wątpliwości.

Kolekcjoner

Posty: 4

 
Nie za bardzo kojarzą strony z tego typu tematami. Ja to w sumie jeśli już korzystałam z pomocy wróżbitów to przez audycje telewizyjne teraz jest ich sporo w tv.

RuFiK

Posty: 5

 
Ile kosztuje taka sesja z tarocistą? Ale chodzi mi o osobisty stacjonarny kontakt, a nie telefoniczny czy online? To jest platność za godzinę najczęściej? Jak to u Was wygląda?

Gumis

Posty: 13

 
Coraz więcej osób korzsyta z wróżb i horoskopów. Jest teraz dobry czas na takie metody, bo też ludzie są bardzo zagubieni mają dużo egzystecjalnych pytań na które nie znajdują odpowiedzi.

deruner56

Posty: 3

 
Zawsze dużo rozterek miałam w sprawach sercowych. Często było tak że się związywałam nie z tymi facetami co trzeba...i to w sumie ciągle trwa. Chyba nie mam po prostu szczęscia w miłości i tyle.

gregcie@

Posty: 13

 
Jest w Polsce bardzo dużo dobrych jasnowidzów czy tarocistów ale trzeba trochę poszukać, sprawdzić kilka adresów. Niestety często jest tak że ci znani medialni wróżbici to robią trochę krecią robotę i budują zły wizerunek całej branży zamiast promować.

Wacław

Posty: 23