studio nagrań w Warszawie, szukam!!

studio nagrań w Warszawie, szukam!!

Dzień dobry. Może tutaj na forum, ktoś podpowie mi, gdzie najlepiej zrealizować filmy produktowe w Warszawie? Komu zlecić?

Fanatyk

Posty: 3

 
Dzięki za odpowiedź. Prześledzę wszystkie wątki. Sam już mam pewne namiary na idealne studio oferujące filmy produktowe w Warszawie, niemniej jednak nie do końca jestem przekonany, albowiem niezwykle sporo sobie krzyczą za te usługi :(

Sarenka

Posty: 8

 
Hej. Mam podobny dylemat, czy skorzystać z nagrań lektorskich, czy samemu pokombinować. Widzę, iż jest dużo ofert w Warszawie, lecz ma trochę okrojony budżet. Może ktoś siedzi w temacie i może coś na temat powiedzieć.

Mr Boks

Posty: 17

 
Poczytaj wszystkie wypowiedzi na forum, a na pewno znajdziesz dobre studio produkcji filmów w Warszawie. Ludzie są tutaj bardzo pomocni. Wszyscy borykamy się z podobnymi dylematami. Mnie również udało się wreszcie dogadać z pewnym studiem, które zajmie się realizacją mojego projektu.

lalunia333

Posty: 7

 
Korzystaliśmy ze znakomitej produkcji filmów w Warszawie. To adres strony https://kompozytor.pl/oferta/studio-nagran-warszawa. Najlepiej skontaktować się z nimi i przedstawić potrzeby. Polecam.

Mnert67

Posty: 13

 
Interesuje mnie tylko kompleksowa propozycja usług. Zależy mi na rzetelnym podejściu do realizacji filmu. Zupełnie nie orientuję się, z jakiego studia postprodukcji sięgnąć. W Warszawie ofert jest dużo. Zaczynam to marnie widzieć :( Przeglądam portfolio każdego studia i dalej nie wiem.

Penio

Posty: 8