Darmwe ładowanie komórek

Darmwe ładowanie komórek

Witajcie. Chcemy zainwestować dla naszej gminy w instalacje typu zielona ładowarka. Chodzi o miejsca z zasilaniem słonecznym do których można się podłączyć ze swoim tel lub tabletem i napełnić baterię. Zamawiał ktoś coś takiego? Jak wygląda wydajność takich akumulatorów?

propek1

Posty: 2

 
Podzielę się z wami opinią. My jesteśmy po rozmowach z firmą Smartta w kwestii zielonych ładowarek i wrażenie zrobili na nas pozytywne. Możliwe że w coś takiego zainwestujemy dla miasta. Aktualnie mam już dwa miejsca z wi fi, ale jeszcze żadnego z ładowaniem, a co ludziom po wi fi jak nie ma baterii w urządzeniu? Cała oferta jest dość przejrzyście rozpisana na smartta.pl. Alei tak lepiej zadzwonić zapytać

1agdb1301

Posty: 15

 
W Katowicach pamiętam, że stała taka zielona ładowarka przez jakiś czas i sporo osób z tego korzystało. Sam podładowywałem Maca z portu C. Nie wiem co się stało ale ładowarki już nie ma. Widać władze stwierdziły że to niepotrzebne...Szkoda.

BobStanley

Posty: 22

 
Ponoć są plany żeby w pobliżu szkoły gdzie się uczą nasze dzieci stanęły ładowarki solarne, ale nie wiem na ile to prawda. W każdym razie myślę, że by się przydały nie tyle dla uczniów, ale też dla nas, mieszkańców osiedla. Ile to razy byłam poza domem i zaczął mi telefon pikać że bateria pada...Te ładowarki mają być od Smartty, oni już w Polsce kilka takich instalacji postawili. Firma na smartta.pl ma dość fajnie zrobioną prezentację takich „drzewek”.

Pendrzec

Posty: 15

 
Wszystko fajnie, ale pytanie zasadnicze co będzie z takimi ładowarkami jak nie będzie słońca za dużo? Ja mieszkam na północy Polski to u nas ostatnio ciągle deszcz i chmury. Wtedy takie panele też działają?

Marko

Posty: 21

 
Słyszałem że w szkole naszego syna a właściwie przed szkołą ma stanąć ładowarka na energię słoneczną. Dokładnie to mają zamawiać od firmy ze strony smartta.pl. Ciekawe, myślę, że się przyda. Dzieci już od wieku przedszkolnego mają teraz swoje telefony. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, na ile ta energia ze słońca będzie wydajna. Ale zastanawiam się czy nie bardziej przydatne byłyby ławeczki zielone? takie moduły z panelami można dostawić do każdej ławki

Mariusz

Posty: 11

 
Dużo dobrych opinii słyszałem o zielonych ładowarkach od ludzi którzy coś takiego u siebie w miastach mają. U nas niestety tego nie widziałem. Ale trochę sobie poczytałem o całej instalacji na stronie producenta -smartta.pl i powiem szczerze, że kusi. Mamy trochę terenu przed firmą, można by o tym pomyśleć, na pewno fajnie by podkreśliło wizerunek marki jako nowoczesnej, ekologicznej, stawiającej na nowe technologie. Widzę, że są różne wersje, łącznie z mobilną! Czy można to przewozić?

edyta123

Posty: 8