gdzie zamówić klimatyzacje

gdzie zamówić klimatyzacje

Szukam kogoś do modernizacji wentylacji w obiekcie komercyjnym powiedzmy, ale do tej pory mi mówią, że tylko montaż nowego, nie zajmują się modernizacją. Do kogo się zgłosić z tematem?

Fiszerrr

Posty: 1

 
Potwierdzam, że nie naciągają na jakieś dziwne technologie, tylko się przykładają do dopasowania i poświęcają czas zleceniu i się nie śpieszą. Ma działać i działa.

Fanatyk

Posty: 3

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

rumunekt

Posty: 8

 
W tamtym roku zamawiałem kompleksowe wykonanie chłodzenia, ogrzewania oraz wentylacji do hali i warunki pracy się poprawiły. Inwestycja poszła przez https://aptherm.com/ i odpowiadali za dopasowanie technologii, a także za długoterminowy serwis. Uważam, że ze wszystkiego się wywiązali, ponieważ nie mam problemów technicznych. Uruchamiają instalację i sprawdzają, czy ok chodzi, a zatem dla klienta/inwestora ograniczają ryzyko do absolutnego minimum.

Babeczka

Posty: 20

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

bodeksus

Posty: 20

 
Najważniejsze to zamawiać montaż z serwisem od razu i to maksymalnie dyskretnym, żeby nie robić problemów w biurze. A niestety różnie to wygląda. Znam firmy, które muszą zrobić przerwę przy takim serwisie, a to się średnio opłaca.

Klakier

Posty: 2