atrakcyjne oferty zatrudnienia

atrakcyjne oferty zatrudnienia

Czy ktoś z was pracował przez Inter Job przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech? Jak postrzegacie współpracę i czy trzeba na jakieś elementy szczególnie zwrócić uwagę.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Większość dobrych pośredników wysyłających opiekunki za granicę analizuje faktycznie doświadczenie i kwalifikacje, bo nie mogą się narazić na wpadki wizerunkowe.

szef82

Posty: 20

 
W Polsce przy opiece nad seniorem zarobisz maks 1500 złotych i to z fartem. Takie niestety realia. A w Niemczech za może nawet mniejszy wysiłek i zakwaterowanie w świetnych warunkach 5 razy więcej.

Hymnny4

Posty: 7

 
Jak masz średnie doświadczenie w opiece nad seniorami, a chcesz się podszkolić w Niemczech to gorąco polecam https://www.interjob.com.pl/aktualne-zlecenia. Wynagrodzenie jest ustalane zgodnie z kwalifikacjami, doświadczeniem, dodatkowymi możliwościami. Mam kolegę opiekuna i razem wyjeżdżamy regularnie. Jak chcesz to na priv. Chętnie pomogę, bo wiem, jak to jest, kiedy człowiek ma wątpliwości przed takim wyjazdem.

doprzodu00

Posty: 5

 
Najlepsze opiekunki w Niemczech to wyciągają od 1500 do 1800 euro, rzadko więcej się zdarza przy legalnym zatrudnieniu. Średnio 1250 – 1350, ale jak masz zakwaterowanie i jedzenie na miejscu to i tak całkiem przyzwoicie.

mateo29

Posty: 17

 
Skończyłam szkołę pielęgniarską i zrobiłam dodatkową specjalizację w opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Na pierwszy raz do Niemiec pojechałam przez https://www.interjob.com.pl/ z polecenia bardzo doświadczonej opiekunki, która regularnie tam wraca. Zarobiłam 1400 euro, po raz pierwszy w życiu tak dużo. Z językiem u mnie średnio było, ale na miejscu się łapie szybko. To naprawdę działa. Wcześniej dostałam pełną informację, co będę robić, jaki jest stan emeryta, na co mam zwrócić uwagę. Nie ma tak, że w ciemno jedziesz. Umowa normalna, ubezpieczenie. Staram się dwa razy w roku wyruszać. W Polsce pracuję regularnie w przychodni, ale perspektyw nie dostrzegam specjalnych.

Gregor55

Posty: 8

 
Psychicznie można się w takiej pracy wykończyć, więc znajdź sobie naprawdę porządne, relaksujące hobby. Mi pomaga aktywność fizyczna intensywna.

alus

Posty: 7

 
Niektóre agencje szukają nawet osób empatycznych z podstawowymi kwalifikacjami opieki tylko do dotrzymywania towarzystwa. Można sobie w taki sposób nawet wakacje zaplanować. Typowe wyjazdy za granicę trwają do 8 tygodni maksymalnie.

Wariat

Posty: 13