Problemy z potencja

Problemy z potencja

Jakie macie pomysły na powiększenie penisa lub może pójdę o krok dalej i zapytam o techniki uzyskiwania maksymalnego ukrwienia członka, bo podejrzewam, że nigdy w życiu nie miałem pełnej erekcji.

pawel253

Posty: 2

 
Podobno po operacjach powiększenia penisa masz znacznie mniejsze erekcje, więc to się miła zupełnie z celem. Chyba najbardziej tragiczny skutek uboczny. Od siebie odradzam.

labuh

Posty: 5

 
Seksuolog koniecznie dla potwierdzenia jakości konkretnego suplementu, żebyś nie przepłacił.

Buła

Posty: 14

 
Używałem tabletek dr Penigreat, niekoniecznie do powiększania, ale dla efektu wydłużenia stosunku, no i pomogło. Cenowo jest bardzo dobrze, a im więcej opakowań się kupuje, tym lepiej wychodzi. Powiększenia nie sprawdzałem, natomiast erekcja jest bardzo solidna, długo człowiek wytrzymuje w łóżku, jest chęć na kolejne akcje po krótkim czasie. Dla mnie rewelacyjny wspomaganie. Jak masz jakieś problemy psychiczne, czy dysfunkcje łóżkowe to warto sobie pomóc, bo to po prostu działa. Raczej uniwersalny suplement. Skład znany, zróżnicowany. Wszystko wzięli, co działa na życie seksualne i dobrze połączyli.

Marioleczka

Posty: 8

 
Golenie proponuję jeszcze, bo naprawdę wizualnie lepiej penis się wtedy prezentuje, jest widocznie większy. U mnie norma od dawna i na rozmiar nie ma co narzekać.

jajaek34

Posty: 18

 
Wiele rzeczy związanych z penisem tkwi przede wszystkim w głowie, więc psychoterapia w skrajnym przypadku nie zaszkodzi. Najgorzej, jeżeli człowiek sobie wkręci coś, co nie jest do końca zgodne z rzeczywistością.

miko_poz

Posty: 13

 
A może wypada sobie w końcu znaleźć kobietę, która akceptuje ciebie takim, jakim jesteś, a nie żebyś się celowo zmuszał do czegoś?

Kódłaty

Posty: 19