Co na pasożyty

Co na pasożyty

Dobry środek detoksykujący jest mi potrzebny, jakieś propozycje z Waszej strony? Od jakiegos czasu czuję się permanentnie źle ciężko jakoś taka zmęczona i chcę skorzystać z detoksu, może to coś pomoże.

Yuri20 

Posty: 4

 
Mnie męczą bóle głowy i do tej pory wiązałam je bardziej z okresem albo stresem, ale od jakiegoś czasu pojawiają się zupełnie bez związku. Co to może być wg was? Pasożyty?

Krzyś23

Posty: 8

 
Widziałam w tv materiał o tym jak dużo pasożytów niszczy od środka organizm człowieka. Na co dzień to się o tym nie myśli ale ten dokument trochę mi wyobraźnię pobudził.

Qrgulll

Posty: 14

 
Cała ta służba zdrowia w Polsce to jest ewidentnie zrobiona dla ludzi zdrowych jak rybka a nie dla chorujących. Ot jeden z naszych polskich paradoksów, że jak chcesz się leczyć to musisz mieć końskie zdrowie bo inaczej tych kolejek nie wytrzymasz.

Kowalski

Posty: 7

 
Tak się zastanawiam skąd mi się bierze problem z nieświeżym oddechem ostatnio bo w sumie zęby mam raczej zdrowe. Wiadomo parę może jest do lekkiego uzupełnienia ale generalnie z uzębieniem nie mam problemów, codziennie myję po 2 razy...

Phylu

Posty: 6

 
Moja koleżanka jest na jakiejś diecie oczyszczającej i zobaczę jak jej to pójdzie jakie będzie miała odczucia to może sama sobie coś takiego zastosuję. Przez lata niezdrowego jedzenia podejrzewam że mam sporo niefajnych złogów w ciele które można by usunąć.

rolniki

Posty: 9

 
Dawno nie robiłam nic ze sobą jeśli chodzi o zdrowie. Żadnej diety, nawet na urlopie dawno nie byłam...oj trzeba to zmienić bo odbija mi się ten codzienne pęd na kondycji i zdrowiu.

deberty56

Posty: 14

 
Mi służy Ecodetoxx, o środku dowiedziałam się z artykułu ze strony http://odkrycia.medicalfakt.pl . Tu jest wywiad z lekarzem który opisuje zalety takiego detoksu i też powołuje się na wyniki badań także działanie jest potwierdzone naukowo.

olidaks

Posty: 5

 
Moja szwagierka to jest na bieżąco jeśli chodzi o różne super zdrowe suplementy diety. Ona stosuje takich rzeczy sporo - a to na trawienie, a to na oczyszczanie, a to na lepszą pracę mózgu.

untelekt

Posty: 18

 
Nic mi tak nie poprawiło stanu zdrowia i nie usunęło różnych dolegliwości bólowych jak zrzucenie paru...parunastu kilogramów. Odżywam dzięki temu, mniej się męczę lepiej śpię nie mam problemów z bólami brzucha itp.

mniszek5

Posty: 13