programowanie dla dzieci Kielce, opinie

programowanie dla dzieci Kielce, opinie

Potrzebuję zapisać syna na kurs z kodowania. Nauka programowania dla dzieci cieszy się dziś dużą popularnością :) Jaką szkołę polecacie?

Fiflek

Posty: 1

 
Sprawdź sobie tę ofertę programowania dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To zakłady, jakie szczerze polecam. Zespół programistów potrafi zainteresować i nauczyć. Korzystamy z zajęć w Szczecinie. Kursy oferowane są również w innych miastach Bydgoszczy, Toruniu i Białymstoku.

lechita665

Posty: 4

 
Macie rację, że programowanie dla dzieci to rzeczywiście super zajęcia dodatkowe. Odkąd zapisałem Emila na kursy w Lublinie, widzę duże postępy. Nie chodzi tu tylko o same umiejętności programistyczne,niemniej jednak też o wyższe radzenie sobie z przedmiotami w szkole w szczególności z matematyką.

proszek

Posty: 3

 
To prawda. Jak masz do czynienia z tańszymi warsztatami, nie masz pewności co do skuteczności. Jestem zdania, że jeśli już decydować się na lekcje programowania dla dzieci, to takie z górnej półki. Syn chodzi w Kielcach do naprawdę dobrej placówki edukacyjnej, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Tylko takie kursy są dobre.

ernolo

Posty: 3

 
Zdecydowałem się na kursy programowania dla dzieci. W końcu zaproponuję coś ciekawego synowi. Przeglądałem oferty z Białegostoku. Widzę, że cenowo jest podobnie, tyle że niektóre z placówek są mniej znane i nie wiadomo, czy warto wybrać. Jak macie jakieś własne propozycje, to czekam i z góry niesłychanie dziękuję.

lejdee

Posty: 9

 
Nie ma się co zastanawiać. Nauka programowania dla dzieci to szczególnie polecane zajęcia również przez nauczycieli. Nie mam żadnych zastrzeżeń do własnego wyboru. Szkoła programowania w Lublinie okazała się ekstra.

merlo45

Posty: 4

 
Jak możecie polecić jakieś porządne kursy programowania dla dzieci, z góry dziękuję. Poszukuję czegoś ciekawego w Lublinie. Bez wątpienia nie interesują mnie lekcje za gigantyczne pieniądze. Po prostu zwyczajne dodatkowe zajęcia, na jakich syn się czegoś nauczy.

BMGMIREK

Posty: 7

 
Macie rację, że programowanie dla dzieci to naprawdę super zajęcia dodatkowe. Odkąd zapisałem Emila na kursy w Lublinie, widzę spore postępy. Nie chodzi tu tylko o same umiejętności programistyczne,ale też o lepsze radzenie sobie z przedmiotami w szkole zwłaszcza z matematyką.

piehoot

Posty: 16