grawerowanie laserem, jaka firma ?

grawerowanie laserem, jaka firma ?

Zastanawiam się, czy grawerowanie laserem można wykonać na portfelach. Chcę kupić prezent dla babci i nie wiem, czy na takich rzeczach robią grawery. Portfel jest ze skóry.

Krzyś23

Posty: 1

 
Prezenty z grawerem laserowym są cudowne. Już kilka osób obdarowałam takimi prezentami. Byli bardzo zadowoleni.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Ja grawer laserem robiłem tutaj: https://bestgraw.pl. Firma z długim stażem. Cały czas z nimi współpracuje i jestem bardzo zadowolony.

Phylu

Posty: 6

 
Grawerowane tabliczki ze stali sprawdzają się dobrze jako prezent np na parapetówkę. Można wymyślić śmieszne napisy, a także umieścić różne grafiki.

Tomcio

Posty: 7

 
Dużo firm w internecie oferuję grawerowanie laserem. Ja kiedyś współpracowałem z jedną firmą i byłem niesłychanie zadowolony. Lecz to była firma stacjonarna.

ciumar1

Posty: 3

 
Uwielbiam robić prezenty. Grawerowaną tabliczkę mam nad drzwiami wejściowymi i jest na niej moje imię i nazwisko. Powiem wam, że ładnie to wygląda.

Radziu

Posty: 13

 
Kiedyś pozyskałam statuetkę od męża myślałam, iż to jakiś żart. Jednak grawer na szkle był piękny. Byłam niezwykle wzruszona.

Menene

Posty: 12

 
Wydaję mi się, iż tabliczki grawerowane pozyskasz w każdym sklepie z upominkami. Poszukaj w internecie takich sklepów, na pewno coś znajdziesz.

misuuuop

Posty: 3