Problem z pasożytami

Problem z pasożytami

Czy to prawda, że pasożyty są coraz bardziej odporne na leki i lepiej postawić długoterminowo na suplementację? Coś wiecie może na ten temat?

Kitas

Posty: 3

 
Sporo jadłem oleju kokosowego z czosnkiem, jak miałem pasożyty i całkiem nieźle pomogło.

Freakster89

Posty: 18

 
Suplementy diety koniecznie na pasożyty poza farmakologią, bo jednak pasożyty mają tendencję do powracania z czasem. A suplementy krótko mówiąc tworzą niekorzystne dla nich warunki.

Laleczka4

Posty: 6

 
U mnie pasożyty sygnalizowała biegunka i ciągłe wzdęcia, nawet jak na głodówce byłem. Trzeba było się od razu suplementować. Na jeden lek w ogóle mój pasożyt, że tak powiem nie reagował, prawdopodobnie się uodpornił na chemię. Suplementacja pomogła, ściągnięta z tego miejsca http://odkrycia.medicalfakt.pl/. Jak szukasz metod walki z pasożytami to jeden z lepszych, jeżeli nie najlepszy przewodnik w krajowej sieci. Pozdrawiam i życzę sukcesów, bo wiem, jakie to draństwo.

alekBALD

Posty: 5

 
Tasiemce bardzo często atakują ludzki organizm, owsiki w Polsce, chlamydie, także przez różne sprawy seksualne. Trzeba uważać na higienę między partnerami, przy jedzeniu i na co dzień. Uważaj też na kontakt z ludźmi, którzy mają jakieś objawy wysypki, czy czegoś podobnego.

Deltabox84

Posty: 18

 
Cukier ogranicz, bo niektóre pasożyty wręcz kochają węglowodany proste, szczególnie grzyby w układzie pokarmowym.

Lupusx

Posty: 7

 
Owsiki to chyba najbardziej klasyczny problem zakażeń pasożytniczych w kraju. Glista ludzka również. Trudno tak naprawdę diagnozować, bo niewiele klinik zna się na rzeczy. Suplementować prewencyjnie warto raz na kwartał. Wydatek niezbyt duży, a jednak mocno pomaga.

johan111

Posty: 21

 
Efekty terapii na pasożyty się obserwuje mniej więcej przez 2 – 3 tygodnie, zależy od inkubacji konkretnego pasożyta. Trzeba się dowiedzieć na początku, co w ogóle złapałeś.

miasto13

Posty: 11

 
Większość pasożytów lubi układ pokarmowy i tutaj się trzeba skupić na leczeniu. Przydadzą się suplementy, herbatki, zioła i mniej cukru w diecie, bo niektóre grzyby karmią się właśnie cukrem i wręcz zmuszają człowieka do spożywania największych ilości.

ym-9090

Posty: 5