namiot growbox

namiot growbox

Nawozy i podłoża do hodowli warzyw w warunkach domowych są mi potrzebne. Kojarzycie dobrze zaopatrzone i prowadzone sklepy online z tego typu akcesoriami „domowego działkowca”? :)

pawel253

Posty: 2

 
Kolega coś przebąkiwał niedawno że ma zamiar sobie kupić taki namiot z całymi akcesoriami do uprawy warzyw głównie. Teraz te warzywa co sprzedaja w hipermarketach to faktycznie potrafią być bez smaku i jeszcze do tego podgniłe.

Miki

Posty: 19

 
Kojarzycie jakieś sklepy stacjonarne w których można kupić growboxy, czy to jednak tylko internetowo można zamawiać? Bo nie ukrywam że jestem początkująca i potrzebowałabym jakiś porad , dopytać się kogoś kompetentnego bo w internecie te porady to są często w stylu jedna pani drugiej pani.

Duzyyy45

Posty: 7

 
Mi namiot w stylu growboxa bardzo dobrze służy w przypadku warzyw, ale też drzewek i krzewów owocowych. Trochę to trwało nim się nauczyłam prawidłowej uprawy ale warto ;) Własne, świeże rośliny to zupełnie co innego niż te sklepowe. W kwestiach technicznych to najlepiej uderzyć do sklepu MaxGrow ( maxgrowshop.pl). Specjalistyczny sklep prowadzony przez ludzi którzy znają się na rzeczy i potafią doradzić odpowiedni namiot, oświetlenie, nawozy i całą resztę.

gregcie@

Posty: 10

 
Nie za bardzo się orientuję w tych growboxach, ale oglądałam niedawno reportaż w telewizji na ten temat to nie ukrywam że mnie wciągnęło. Zwłaszcza że jest naprawdę nieograniczona ilość roślin które można uprawiać w domu. To mnie najbardziej zaskoczyło

TomekK

Posty: 13

 
Jaki to jest wydatek taki growbox z pełnym wyposażeniem? Bo rozumiem że wszystko trzeba sobie zamówić osobno, tak? Namiot, oświetlenie, nawozy, podłoże itd. ?

Bany07

Posty: 13