Prestiżowe przedszkole w Krakowie

Prestiżowe przedszkole w Krakowie

W jaki sposób oceniacie aktualnie jakość przedszkola? Interesują mnie wyłącznie prywatne placówki z dość bogatą ofertą edukacyjną w Krakowie. Jeżeli są tutaj rodzice to dajcie znać, gdzie chodzą wasze pociechy.

syrena88

Posty: 2

 
Teraz trzeba, żeby dziecko wystartowało z mocną przewagą edukacyjną w przedszkolu. Uzależniam głównie jakość placówek od zajęć dodatkowych. Im więcej, tym lepiej.

mariuseus

Posty: 21

 
Z perspektywy rodzica to najlepiej wysyłać dziecko możliwie najbliżej miejsca zamieszkania do przedszkola, bo mniej stresu, a w razie, jak coś się stanie to z odbiorem malucha nie ma problemu.

bogdan66

Posty: 16

 
Dobrze, jeżeli przedszkole działa w elastycznych godzinach, także w święta. W dużych miastach coś takiego bardzo się przydaje.

Riko64

Posty: 13

 
Polecałbym od siebie przedszkola nastawione na rozwój fizyczny. To jest w młodym wieku jednak kluczowe. Reszta opcjonalna.

Demi45P

Posty: 16

 
Umów się na rozmowę z dyrektorem przedszkola. Można bardzo wiele odczytać wtedy z życia placówki.

mario72k

Posty: 17

 
Bardzo dobre przedszkole moim zdaniem z nastawieniem na rozwój matematycznych, technicznych umiejętności to Fair Play w Krakowie. Zajęcia z robotyki na wysokim poziomie. Syn nauczył się już całkiem nieźle liczyć. Duży jest też nacisk na sport. Syn chodzi do grupy piłkarskiej, ale można też skorzystać z tenisa, nart, czy wielu innych dyscyplin. Pozdrawiam.

piehoot

Posty: 15

 
Lokalizacja, czesne, zajęcia dodatkowe, kwalifikacje kadry, popularność marki na rynku to podstawowe czynniki związane z wyborem przedszkola. To w pierwszej kolejności.

22elzo

Posty: 16

 
Przedszkole moim zdaniem powinno organizować zajęcia dodatkowe tak, żeby rodzic nie musiał później specjalnie dowozić dziecka.

Marioleczka

Posty: 6

 
Każde przedszkole prywatne działa według konkretnej filozofii. Do tego dochodzą autorskie metody. Warto cały statut dokładnie przestudiować. Dobre są połączenia przedszkola językowego, np. ze sportowym. Już można rozwijać praktyczne umiejętności.

Wariat

Posty: 14