gdzie są najlpesze ceny materiałów budowlanych

gdzie są najlpesze ceny materiałów budowlanych

Cześć, od kogo polecacie kupować takie materiały jak nadproża na przykład? Macie jakąś swoją ulubioną firmę, sklep itp.? Szukam czegoś solidnego, łatwego i wygodnego w montażu za jakieś pieniądze przystępne w miare.

bruklin187

Posty: 1

 
Ja mam problem żeby trafić na dobrej klasy bloczki do szalunków, czego bym nie kupił to się w praniu okazuje że z trwałością to materiał dużo wspólnego nie ma...

Black_Riot

Posty: 3

 
Można znaleźć teraz tych materiałów mnóstwo, w różnych półkach cenowych i dla bardziej wymagających i dla szukających opcji bardziej budżetowych.

beata77

Posty: 7

 
Trzeba trochę się naszukać żeby dobrej klasy bloczki znaleźć, dużo tego towaru jest na rynku ale jak trzeba wyszukać coś solidnego i też przy okazji nie najdroższego to okazuje się że łatwo nie będzie ;)

Jarciowek

Posty: 3

 
Dość regularnie od jakiegoś czasu materiały kupuję od Pekabet (tutaj masz do nich namiar pekabet.pl). Szybka dostawa, jeśli się zdarzyło że jakiś pustak doszedł uszkodzony to mi dosyłali nowy na swój koszt, także uczciwe podejście.

drillmod

Posty: 22

 
Z materiałami budowlanymi to ostatnio najwięcej do czynienia mam z panelami, bo szukam czegoś mocnego do salonu co by jednocześnie nie kosztowało kroci...

Facio

Posty: 4

 
Ostatnio jestem w częstym kontakcie z murarzem bo mi remontuje piwnicę i mam wątpliwości czy aby na pewno sensownie te bloczki co kupuję wykorzystuje, czy mi czasem nie wynosi z chałupy co którąś partię...bo jakoś dużo ich schodzi.

jesika

Posty: 10

 
Jeszcze jakiś czas temu dużo kładliśmy klientom klasycznej dachówki a ostatnio to jednak głównie blacha idzie, choć ja osobiście nie lubię na tym materiale pracować...i też ciężko jest z dostawcami.

Dyduszek3

Posty: 14