porady co na ukąszenie komara itp.

porady co na ukąszenie komara itp.

Co stosujecie na bąble po ukąszeniu komarów? Mi się robią bardzo duże rany niestety, a jak zaczynam drapać to jest masakra. Z góry dzięki za porady.

johncena67

Posty: 10

 
Z komarami to nie ma zmiłuj. Ja to najbardziej odczuwam jak się wybiorę z kumplami trochę w piłkę popykać na orlika...masakra tną jak szalone.

Ciapeczek

Posty: 17

 
Hm, no trudna sprawa z komarami. Zwłaszcza jak ktoś lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, na rowerze, joggingu, rolkach itp.

czesiek555

Posty: 14

 
Właśnie dlatego nie lubię lata...przez komary. Już naprawdę chyba bym wolał żeby zima była dłuższa kosztem lata.

labuh

Posty: 12

 
Mój mąż często jeździ na ryby to on coś na temat komarów i meszek wszelakich wie. Najgorzej jak jest gorąco i wtedy wszystkie części ciała są odkryte, to komary mają pożywkę na widoku.

Zajaczek2710

Posty: 18

 
Mega ulgę po ukąszeniu komara daje mi Zap It – www.zap-it.pl. Warto wypróbować, nie kosztuje majątku, ledwie 3 dychy. Nic nie trzeba smarować, ani w niczym moczyć, wystarczy przyłożyć do ciała taki pistolecik, kliknąć i tak kilka razy żeby toksyny zostały zneutralizowane a świąd ustąpił.

luluś45

Posty: 10

 
Mi się czasami nieopatrznie zdarzy założyć krótkie spodenki na jakiś spacer, wycieczkę itp to wtedy mam dopiero nogi pokąsane na całej długości. Staram się tego potem nie drapać, ale nie da się.

Buła

Posty: 17

 
Jak ktoś głównie spędza wolny czas przed pecetem to z komarami pewnie za dużo kontaktu nie ma:p Gorzej jak ktoś pracuje w polu, czy w ogródku..

sonio

Posty: 26