Co to jest fiber laser?

Co to jest fiber laser?

Witam. W mojej firmie stosujemy dość przestarzały sposób, jeśli chodzi o znakowanie.

Czy znakowanie laserem byłoby lepsze?

alibali

Posty: 12

 
Hejka. Moim zdaniem klienci zainteresowani cięciem laserem powinni wybierać fiber laser oprócz przestarzałego lasera CO2, który proponuje mniejszą precyzję. Pożądane byłoby mieć to na uwadze wybierając firmę, jaka wykona dla nas konkretne usługi.

Siwek

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Jeśli chodzi o grawerowanie laserem to w moim wypadku doskonale spisała się firma http://laser.croni.pl, która spełniła wszystkie moje oczekiwania w tym zakresie. Indywidualne podejście do klienta bardzo przypadło mi do gustu.

Specjalista

Posty: 32

 
Dzień dobry. Długo zastanawiałem się czy mojej firmie potrzebne będzie grawerowanie laserem do kilku ciekawych celów. W sumie poczytałem Wasze wypowiedzi na tym forum i uznałem za zasadne zlecenie takiego zadania.

Dzięki temu zyskałem kilka materiałów promocyjnych dla mojej firmy, jakie są przede wszystkim tanie.

szulmar

Posty: 15

 
Witam. Na początku nie wiedziałem, że tak szybko dowolna firma jest w stanie zrealizować dla mnie grawerowanie laserem. Trafiłem akurat na bezproblemowe przedsiębiorstwo, które było w stanie wygrawerować dowolną ilość produktów, jakie im dostarczałem. Duża elastyczność to bez wątpienia plus firm działających w tej branży.

Ciszewe2

Posty: 16

 
Witam.

Z mojej perspektywy usługa cięcie laserem łódź wydaje się interesująca. W sumie przekonałem się do niej czytając zawartość tego forum dyskusyjnego, które było dla mnie pomocne, bowiem znalazłem na nim dużo odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

aLIMER56

Posty: 10