tanie miejsca parkingowe

tanie miejsca parkingowe

Poszukuję merytorycznych wskazówek dotyczących zarabiania na własnym miejscu postojowym. Proszę o kontakt w tej sprawie.

codePerformance

Posty: 12

 
Polecam iParkomat. Wystarczy podać wytyczne, a portal sam cię powiadomi, kiedy będzie wolne miejsce parkingowe w oczekiwanej lokalizacji. Ogólnie ma ma ukrytych kosztów. Serwis polecają w popularnych mediach motoryzacyjnych. Nie ma w tym żadnej ściemy. Po prostu skuteczna forma udostępniania miejsc postojowych. Nie ma jednak konkurencji między firmami, ale parkingi udostępniają tylko osoby fizyczne, które samodzielnie rozliczają się ze skarbówką. Moim zdaniem pomysł rewelacyjny.

Yuri20

Posty: 17

 
Jak masz współpracownika możecie się zrzucić na koszty miejsca postojowego. Kilka złotych dziennie na głowę to moim zdaniem żaden wydatek.

irek1981

Posty: 14

 
Mam kilka miejsc postojowych, wynajmuję je jako osoba fizyczna i przyznam, że nie muszę już pracować ;)

irek157

Posty: 26

 
U mnie w budżecie obywatelskim miasta większość projektów odnosi się obecnie do nowych miejsc postojowych w centrum. Ten problem jednak istnieje, dlatego trzeba go szeroko promować.

Seba123

Posty: 11

 
Ja się naprawdę mocno zastanawiam, czy przypadkiem nie przesiąść się na komunikację miejską. Przynajmniej nerwy człowiek zaoszczędzi :)

Kwatuszek

Posty: 14

 
Samorządy miejskie powinny zainteresować się, jak najszybciej problemem braku wolnych miejsc postojowych w centrach miast.

André22

Posty: 19

 
Ja studiuję i pracuję. Bez auta nie mam nawet po co się ruszać z domu. Miejsce parkingowe w centrum się opłaca, bo po prostu oszczędzasz czas. Dobrze, że wiele osób popiera ideę dzielenia się wolnymi parkingami, które i tak się zostawia, jak człowiek wyjeżdża na kilkanaście godzin do roboty.

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Praktyka pokazuje, że popyt na miejsca parkingowe istnieje, ale bardziej u zwykłych osób fizycznych.

Dyduszek3

Posty: 17

 
Odpłatne korzystanie z miejsc postojowych jest znacznie tańsze, jeżeli podpiszesz umowę z osobą fizyczną, a nie przedsiębiorstwem. Polecam od siebie rankingi internetowe parkingów.

ivonzjeee

Posty: 14