Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Jaki żłobek we Wrocławiu dla rodziców, którzy poszukują naprawdę indywidualnego podejścia i możliwości zdalnego kontaktu z nauczycielami najczęściej przez brak czasu? Chodzi mi o warunki, w których dba się naprawdę o dziecko.

Krzyś3232

Posty: 1

 
We Wrocławiu to może www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl. Zajęcia sportowe, dużo muzycznych, rytmicznych, kontakty ze specjalistami, wyżywienie w czesnym, niezła lokalizacja, bo w biurowcu Business Garden, czyli dla większości rodziców wracających z pracy pewnie pasuje, duże skupienie na edukacji językowej i sportowej. Mogłabym tak wymieniać, ale ja przez tydzień bezpłatny adaptacyjny nawet wszystkich opcji nie wyłapałam, tylko część. Dużo się dzieje, a uśmiechnięte dzieci to najlepsza wskazówka, gdzie się zapisywać :)

ivonzjeee

Posty: 16

 
Mini gry i większa grupa dzieci razem to świetna sprawa, a akurat ten żłobek słynie z wyższego standardu wykończenia. Mocno wyśrubowali normy bezpieczeństwa i Pań jest wystarczająco do opieki w każdej sytuacji i każdego dnia. To akurat doceniam.

Jasio234

Posty: 4

 
Szczerze to sama chciałabym mieć takie dzieciństwo, ale kiedyś nie było takich możliwości. Czesne niskie, jeżeli spojrzysz na to praktycznie. Nawet za tyle opiekunki nie zatrudnisz na kilka godzin.

alibaba

Posty: 7

 
Też chciałam, żeby synek od najmłodszych lat oswajał się z angielskim. Trzeba możliwie najszybciej opanować język obcy, żeby zwiększyć sobie możliwości na tym świecie.

TomekK

Posty: 11

 
Fair Play to poza tym ogólnokrajowa marka, a nie lokalna, więc to jest przeniesienie know how. Inaczej wygląda taka edukacja standaryzowana jakościowymi normami, od przypadkowej, prawda?

Lupusx

Posty: 4

 
Mój syn się w tych placówkach Fair Play, tylko w innym mieście właściwie wychował i lepszej decyzji w rodzinie nie mogliśmy podjąć, po prostu.

Klarka

Posty: 25

 
Mnie akurat darmowa adaptacja przekonała, bo trwała tydzień i mogłam z Paniami porozmawiać, zrozumieć plan zajęć, organizację żłobka. Sensowna.

Okolicc34

Posty: 12