dodaj ogłoszenie

dodaj ogłoszenie

Cześć, chciałbym otrzymywać zlecenia od klientów w całej Polsce i móc wybierać oferty, na które odpiszę. Czy to w ogóle możliwe u nas?

Wygodniś22

Posty: 14

 
Wynajmuję tanio telemarketerkę, która szuka mi nowych klientów. W internecie bywam sporadycznie, ale z tego co widzę, czas to zmienić.

Modniś

Posty: 15

 
Zakładaj wizytówkę firmową, gdzie się da i dawaj zawsze jasny cennik i warunki nawiązania partnerstwa. Niepewność w sieci po prostu odstrasza klienta.

drillmod

Posty: 24

 
Polecam odkryjfirme.pl, bo pojawia się u nich o wiele więcej zapytań od zleceniodawców niż na innych portalach ogłoszeniowych, a mam wizytówki pozakładane praktycznie w całej sieci :)

nauczka5

Posty: 14

 
Według mnie najważniejsza jest uczciwość, aktualność wizytówek firmowych, szybkie odpisywanie na zapytania. Te opcje u niektórych firm po prostu leżą.

codePerformance

Posty: 12

 
Robię zawsze mini ankiety i pytam klientów, dzięki jakim portalom mnie znaleźli. Wtedy wzmacniam z nimi współpracę. Spróbuj, może i u ciebie taki model się sprawdzi.

johan111

Posty: 21

 
Marketing szeptany jest u mnie bardzo wydajny. Pozytywne opinie o mojej ofercie jednak wiele znaczą dla konwersji sprzedaży.

klosert

Posty: 16

 
Wybieraj do współpracy portale umożliwiające wysłanie tego samego zapytania do wielu firm jednocześnie.

DevilScream

Posty: 18

 
Lubię zamknięte bazy ogłoszeniowe, bo przynajmniej mam pewność, że wiele firm po prostu nie chce płacić za możliwość uczestniczenia w mini przetargach. Po prostu trzeb czasami trochę zainwestować, aby później mieć lżej.

NaMber

Posty: 18

 
Umożliwiam klientom, jak najprostszy model złożenia zamówienia. Z tego co zauważyłem nikt nie chce tracić czasu na pisanie ciągle tego samego.

noman1

Posty: 18