obsługa informatyczna firmy

obsługa informatyczna firmy

Szukamy firmy informatycznej, która będzie w staniem nam zorganizować obsługę sieci w biurze. Mniej więcej 30 osób pracuje więc w jednej przestrzeni więc chodzi o to, by ktoś zajął się zorganizowaniem wspólnej sieci dla wszystkich pracowników, przygotowaniem jakichś opcji, które będą gwarantować zabezpieczenie dla użytkowników sieci.

Karwan

Posty: 2

 
Z takich propozycji, które wydaje mi się, że będą dobrym wyborem to oferta firmy https://www.itomega.pl/. Współpracuje z nimi i tak ogólnie jestem zadowolony. Przygotowali dla mnie w biurze sieć, obecnie zajmują się obsługą, teraz też zajmują się obsługą tego wszystkiego. Nie narzekam na współpracę raczej się to wszystko nam dobrze układa więc to dobra propozycja, na którą warto się zwrócić uwagę.

pl07

Posty: 30

 
Jak ktoś ma mała firmę i potrzebuje tylko jednorazowo ogarnąć sieć, stronę i potem incydentalnie będzie potrzebował pomocy to nie ma sensu decydować się na stałą współprace, po prostu w praktyce będzie to zbyt dużo kosztować zatrudnienie pracownika i lepiej wybrać zewnętrzną obsługę.

Mariusz

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że bez problemu znajdą się firmy, które robia obsługę IT wiec można poszukać kogoś w okolicy, ale w sieci jakąś firmę i nawiązać taką współprace.

Czarek

Posty: 17

 
Wiadomo, że to czy tworzyć dział czy tylko brać kogoś z zewnątrz do doraźnych prac z IT to już kwestia indywidualna i tego jak firma jest rozwinięta, jakie ma oczekiwania więc jednoznacznie trudno będzie coś konkretnie podpowiadać.

Mr Boks

Posty: 6

 
Zdaje mi się, że popularność usług IT jest spora i raczej bez większych problemów można już dla siebie taką obsługę znaleźć więc jak ktoś będzie zainteresowany to pewnie firmę dla siebie wybierze.

mniszek67

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że bez problemu cos tam sensownego można obecnie znaleźć jeśli chodzi o obsługę IT w firmie więc jak będziesz szukał kogoś kto się tym zajmuje to warto na pewno sprawdzić opinie o danej firmie, by wybrać dla siebie tą możliwie najlepszą propozycję.

Babeczka

Posty: 14

 
Na pewno znajdziesz jakąś firmę, która będzie w stanie zająć się takimi usługami. Temat jest obecnie popularny więc raczej z tym nie będzie problemów, większość firm ten zakres usług tez pozwala indywidualnie dopasować więc będzie to duża wygoda.

Dzidzia

Posty: 3