Druk WIZYTÓWKI

Druk WIZYTÓWKI

Szukam bardzo szybkiej drukarni. Oczywiście jakość też wchodzi w grę, ale szybkość realizacji zamówienia najważniejsza. Jakieś pomysły?

TomekK 

Posty: 3

 
Zamawiałem pieczątki z delikatnym zacięciem marketingowym w http://www.copio.pl i jak zobaczyłem próbki to zdecydowałem się od razu na długoterminową współpracę ;) Do tej pory obsługują wszystkie materiały promocyjne, jakie mam uwzględnione w strategii. Zawsze coś ciekawego podpowiedzą przy zamówieniu. Zależy, czego szukasz. U nich jest spora szybkość, a u mnie to jest najważniejsze. Jakościowo absolutnie również bez zarzutu. Przetestuj, bo się da większość rzeczy na małym nakładzie.

ym-9090

Posty: 4

 
Zależy, czego szukasz, bo większość drukarni ma konkretne specjalizacje. Nie każda dobrze robi, np. wielkoformatowe. Warto dopytać, jakie zamówienia najczęściej przyjmują. Będziesz miał nawet jakiś poważniejszy obraz konkurencji.

MisiekKce

Posty: 13

 
Krótko mówiąc złego wizerunku praktycznie nie naprawisz, co potwierdza rebranding. Nawet po zmianie marki czasami ludzie od razu kojarzą cię negatywnie, więc warto od samego początku nawiązywać współpracę ze sprawdzonymi drukarniami i studiami projektowania graficznego.

Lupusx

Posty: 4

 
Zbadaj, jakie drukarnia ma terminy w ogóle i czy realizuje szybkie zamówienia. Z tym jest w branży naprawdę różnie.

mitr

Posty: 17

 
Zastanów się, czy zależy ci na offsecie, czy druku cyfrowym, bo to zdecydowanie najpopularniejsze specjalizacje. Wypadałoby porównać wszystkie techniki wydruku i zdecydować, co najbardziej pasuje do twojej strategii identyfikacji wizualnej.

kondziu

Posty: 7

 
Robię tak, że szukam dobrych grafików freelancerów. Robią mi schematy materiałów reklamowych, a później wysyłam wszystko do konkretnych drukarni. W ten sposób trochę da się zaoszczędzić na promocji.

verosss

Posty: 6