silniki hydrauliczne

silniki hydrauliczne

Poszukuje pompy hydraulicznej, najlepiej nowej, nie regenerowanej. Może być zamiennik. Jak znacie firmę, która takie części oferuje to dajcie tutaj namiar.

GGregbard

Posty: 1

 
Sporo firm na rynku, ale niestety wiem, że często to firmy „krzak” i jakość pomp bardzo słaba więc sprawdzaj dobrze co kupujesz.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Kupuj u sprawdzonego dostawcy i rzeczywiście szukaj sobie zamiennika bo będzie tańszy niż nowa cześć.

Zdzichu

Posty: 5

 
Poszuka w sieci jakiegoś sklepu, bo to branża w której wiele się dzieje więc pewnie coś uda się wybrać.

bera11

Posty: 10

 
Ja zawsze kupuje zamienniki bo po prostu jest taniej i myślę, że silnik taki również warto kupić a nie bezpośrednio od producenta, bo cena będzie wyższa.

zachy

Posty: 19

 
Poszukaj różnych firm i kontaktuj się bezpośrednio o dany model pompy czy będą w stanie Ci sprowadzić, czy mają ją w ofercie.

Sarenka

Posty: 12

 
Ja kupowałem części na https://hydro-rexroth.pl/. Mam w koparce pompę Rexroth, ale nie jestem jakiś szczególnie biegły w temacie więc dla mnie istotne było, że pomogli mi w tym sklepie w dopasowaniu wszystkich części.

propek12

Posty: 8

 
Poszukaj w sieci sklepów z pompami, sporo tego działa obecnie, tylko zadbaj o sprawdzenie czy mają części nowe, zamienniki czy może jednak coś regenerowanego.

Sarenka

Posty: 3

 
Warto popatrzeć za zamiennikami bo na pewno kupisz taniej a jakość powinna być dobra, jeśli tylko wybierzesz sprawdzoną markę.

Babeczka

Posty: 10

 
Poszukaj dobrej firmy dla siebie w sieci, jest wiele różnych podmiotów, które sprzedaj pompy i silniki, bez problemu coś sobie znajdziesz i wybierzesz dopasowaną pompę.

Wu

Posty: 26