Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Nie chcę iść do lekarza po tabsy na potencję, ale wolałbym coś sobie załatwić samodzielnie. Może coś wam sprawdzonego pomogło?

TomekK

Posty: 4

 
Poszukaj historii sukcesu ludzi, którzy mieli podobny problem. Można wyłapać, co mniej więcej działa. Operację odradzam, jeżeli nie masz poniżej 8 cm :)

Oct714

Posty: 6

 
Ja też się cholernie wstydzę po aptekach i sklepach zielarskich chodzić z problemem potencji. Niby możesz kupić standardowe specyfiki bez recepty, ale kiepsko jest przy okienku ;) Zdecydowanie lepiej zamawiać w sieci.

Sagerrak

Posty: 7

 
Miałem kumpla, który powiększał kwasem hialuronowym, ale miał efekt może kilka miesięcy, bolało go i naprawdę dużo zapłacił. Zupełnie się nie opłaca moim zdaniem.

Miki

Posty: 19

 
Wymagania dla mężczyzn rosną cały czas, no i niestety trzeba trochę wyluzować, bo wszystkiego nie da się zaspokoić. Jak masz nietolerancyjną partnerkę to szukaj dalej, a nad penisem tylko chemicznie nie pracuj, bo zmarnujesz zdrowie. To bardzo wrażliwy obszar na każde zewnętrzne działania. Tabletki z żeń szeniem, czy buzdygankiem możesz pić. Dr Penigreat jest niezły. Mi akurat je kumpel polecił, który potrzebował dodatkowego powera podczas treningów na siłowni. Czasami trudno po tych tabsach usiedzieć w miejscu. Nie mówię już o sprawach łóżkowych, bo jest mocna poprawa i to już po pierwszym zażyciu. Zależy też, jaki masz ogólny stan zdrowia.

miner33

Posty: 10

 
Czytałem gdzieś historię gościa, który wyleczył się z impotencji. Nie pamiętam dokładnie adresu tej strony, ale wiem, że korzystał z dr Penigreat. Tam podkreślał szczególnie znaczenie dużych dawek żeń szenia w tej kuracji.

Kamil87rak1

Posty: 4

 
Do powiększenia penisa dochodzi głównie przez maksymalne ukrwienie. Ja się uczyłem utrzymania długiego podniecenia. Na to się wspomagałem głównie tabsami dr Penigreat. No i odstawiłem masturbację, jak byłem w związku. Jak popracujesz nad tym to wyniki mogą cię zaskoczyć.

Renifer87

Posty: 19