przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

Myślę nad prywatnym przedszkolem. Nie wiem, czy podołam finansom :) Jeśli polecacie jakieś w Wilanowie, to piszcie. Dziękuję.

BBGGRR2

Posty: 1

 
Podobno mniej w takich przedszkolach chorób. Mniej dzieci równa się mniej bakterii i wirusów :) Jak coś, to sama skorzystałabym z jakiegoś polecanego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Polecacie jakieś?

Klarka34

Posty: 2

 
Jestem podobnego zdania, że prywatne przedszkole nie jest złym rozwiązaniem. Jest droższe, ale ja już wolę zapłacić i wiedzieć, że moje dziecko ma odpowiednią opiekę i zajęcia dostosowane do jego zainteresowań. Jeśli chodzi o dobre przedszkole w Warszawie Wilanowie, to akurat nie ma problemów ze znalezieniem.

dzannne

Posty: 4

 
Polecam to niepubliczne przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Poprzez cały rok nie miałam żadnych zastrzeżeń. Opieka, panie przedszkolanki, zajęcia i jedzonko wszystko super.

mamuska

Posty: 17

 
Najpierw były choroby i to one osłabiły więź Hani z dziećmi z przedszkola. Właśnie zatem zdecydowałam się na prywatne przedszkole w Wilanowie. Teraz faktycznie nie żałuję. Polecam.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Też już myślałam nad prywatnym przedszkolem w Wilanowie. Nie ma wokoło fajnych państwowych placówek przedszkolnych :( Poza tym według punktów nie mamy za dużo szans. Jeśli orientujecie się coś na temat prywatnych przedszkoli, piszcie. Dajcie znać, bo czasu mało :)

DiD3K

Posty: 8