gadżety reklamowe, poszukuję sklepu!

gadżety reklamowe, poszukuję sklepu!

Jeżeli znacie jakiś sklep z tanimi długopisami reklamowymi to dajcie znać. Chciałbym zamówić trochę plastikowych i trochę metalowych z grawerem. Czekam na pomoc.

Mord

Posty: 1

 
Lista gadżetów, które można zamówić jest bardzo, ale to bardzo długa, dlatego najlepiej jest sobie to wszystko sprawdzić. Jakie mamy wymagania i oczekiwania? Ile chcemy wydać na gadżety? To wszystko uwzględniamy podczas wyszukiwania ofert.

cr7

Posty: 14

 
Ofert w internetowych sklepach jest tak wiele, iż trudno będzie się na coś od razu zdecydować. Wiem, bowiem sam szukałem gadżetów reklamowych i kilka dni mi to zajęło.

pawel253

Posty: 7

 
U nas zamawialiśmy gadżety reklamowe prosto od producenta. To akurat naszej firmie się niesłychanie opłacało. Zaoszczędziliśmy mnóstwo pieniędzy, lecz i czasu, bo producent pomógł nam w tym żeby dopasować jakieś gadżety.

Alibas67

Posty: 5

 
Na szukanie trzeba poświęcić wiele czasu. Wiem, bowiem jakiś czas temu dostałem zlecenie żeby znaleźć coś oryginalnego i na okresie. Kilka dni non stop przeglądałem i analizowałem. Ostatecznie wybrałem długopisy, bowiem okazuje się, że są ponad okresowe. Przydają się każdemu bez względu na to, co robi i czym się zajmuje.

Facio

Posty: 5

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi znalazłem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra propozycja, wobec tego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, natomiast akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

Madzia

Posty: 9

 
Gadżety są modne dzisiaj i będą za dziesięć lat. Nic się nie zmienia, dlatego jeśli ktoś chce promować swoją firmę to warto będzie zamówić dużą liczba gadżetów reklamowych.

tigra32

Posty: 9