Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Wysyp jest teraz preparatów wspomagających erekcję, na potencję i tego gatunku – macie coś wypróbowanego, co działa ale przy okazji jakiś skutków ubocznych nie robi?

Yuri20

Posty: 2

 
Ciężko jest z jedną i tą samą partnerką uprawiać seks przez ileś tam lat i się nie znudzić tym. Cały sekret tkwi w tym żeby kombinować, testować nowe pozycje i też na pewno suplementacja w pewnym wieku się przydaje...sam już coś o tym wiem.

edmundzio

Posty: 4

 
U mnie to czuję z każdym rokiem że coraz gorzej jest w sprawach seksu, jakoś mam mniejszą ochotę, taka rutyna jakaś nas z żoną ogarnęła i naprawdę mnie ten cały seks nudzi powoli.

Acclaim

Posty: 7

 
Mój kolega coś tam mi opowiadał ostatnio o jakimś preparacie który bierze żeby być ogierem w łóżku ale jakoś mało mnie to interesowało a w sumie może powinno...jeszcze go dopytam co i jak.

mikuś33

Posty: 6

 
Miałem trochę problem ostatnio ale podziałały masaże, zapisałem się na zabiegi i chodziłem regularnie, jest efekt. Mniej nerwowy jestem, mniej spięty co od razu moja żona zauważyła w łóżku.

Robuś

Posty: 3

 
Jakbym miał coś doradzać to żel który teraz używam, chodzi mi o Dr.Penigreat. Poprawia erekcję, czuję dużo więcej mocy i energii w łóżku odkąd to nakładam, pewność siebie też przez to poszła w górę a kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn.

bruklin187

Posty: 4

 
Sprawdza nam się żel Dr.Penigreat, to mi w ogóle żona gdzieś w internecie znalazła, zamówiłem i w końcu po kilku miesiącach problemów jesteśmy w stanie się normalnie kochać. Wiecie jak to jest – często spirala problemów sama się nakręca i tak było u mnie zaczęło się od stresu w pracy a potem to przeszło na nasz seks.

Fkiur5

Posty: 6

 
Kiedyś był szał na viagrę, teraz już chyba mało kto z tego korzysta bo są inne, dużo lepsze środki dużo wygodniejsze i też bezpieczniejsze od strony kardiologicznej.

daniel105

Posty: 13

 
W porządku jest Dr.Penigreat i ten żel co mają. Można poczuć efekt praktycznie od razu jest wygodny żeby sobie to jakoś dograć z sexem, nie trzeba załóżmy 4 godziny wcześniej zażyć jak to z tabletkami czasami jest i dopiero po tych 4 czy iluś godzinach masz efekt.

Strzała

Posty: 8