Problemy z potencja

Problemy z potencja

Cześć ;-) Czy można poprawić rozmiar penisa za pomocą suplementów? Jest w ogóle fizycznie taka opcja czy to raczej tylko taki chwyt marketingowy? Bo widzę w necie sporo reklam środków które mają dodać parę centymetrów...

Black_Riot 

Posty: 5

 
Jestem od paru miesięcy już na kuracji dr Penigreat-em i widzę poprawę...a właściwie powiększenie. Można w naturalny zupełnie bezpieczny sposób poprawić chociażby ukrwienie, całe te naczynia krwionośne tkanki i to się przekłada automatycznie na sam większy rozmiar, zwłaszcza obwód. Polecam coś takiego, moja żona z dodatkowych cm jest bardzo happy :>

Siwek

Posty: 21

 
Suplementy są w porządku byleby tylko nie przesadzać. Sam ostatnio myślę nad jakimś fajnym afrodyzjakiem żeby się dobrze nastroić i dodać trochę urozmaicenia w naszym związku, nie ma nic gorszego jak nuda i rutyna w łozku.

Marioleczka

Posty: 8

 
Dwudziestoma kilkoma cm to bym nie pogardził na pewno :) Ale to bym musiał się chyba na innym kontynencie urodzić, u nas w Europie takie wymiary to z tego co wiem rzadkość.

wiesłąwa3

Posty: 17

 
Moim zdaniem też rozmiar na znaczenie i to ogromne. Mam porównanie bo z różnymi facetami byłam w związkach i najlepiej wspominam seks włąśnie z tym najlepiej obdarowanym przez naturę. Przypadek ? Nie sądzę.

Hostelos3

Posty: 4

 
Ciężkie czasy są teraz na dobry seks . Zła dieta stres w pracy stres w domu problemy z dziećmi i cierpi na tym seksualność w małżeństwie. To nie przypadek że tak dużo ludzi się rozstaje po roku czy dwóch.

wigry00

Posty: 6