Serwis samochodowy Nowy sącz

Serwis samochodowy Nowy sącz

Potrzebuję speców od elektroniki samochodowej w Toyotach, ktoś coś? Jeśli macie kogoś sprawdzonego, zaufanego, kto jeszcze dodatkowo nie zedrze ze mnie wielkich pieniędzy to piszcie.

audi80

Posty: 5

 
Czasami te niskie ceny w serwisach to mogę być trochę alarmujące, bo jeśli ktoś sobie życzy za części jakieś śmiesznie małe pieniądze to ja bym jakości takich części nie ufał.

johncena67

Posty: 8

 
Może w Bosch Tour pomogą, ja mam z nimi raczej dobre doświadczenia a jeżdżę tam już kopę lat. Namiary najlepiej przez ich stronę boschtour-nawojowa.pl sobie oblukać, nie jest to daleko od Nowego.

dermuster

Posty: 7

 
Mnie to nic tak nie wkurza jak kolejki do wymiany opon przy zmianie sezonu...i nieważne czy się pojedzie na początku czy gdzieś pod koniec tego – okienka sezonowego, to zawsze jest tłum...

Gucio

Posty: 15

 
Pozytywnie mnie cena zaskoczyła za nowe sprzęgło w serwisie Bosch Tour, jechałem do nich do Nawojowej specjalnie, bo też parę osób mi tę firmę doradzało – solidnie, niedrogo, i jak na razie sprzęgło równo pracuje.

adamu90

Posty: 9

 
Przez wiele lat miałem mechanika w Nowym Sączu ale mu się zmarło jakiś czas temu i teraz trochę jeżdżę od jednego do drugiego warsztatu i nie za bardzo chcę się gdzieś na dłużej zaczepić...

labuh

Posty: 11

 
Lakiernika potrzebuję dobrego bo mi jedna łajza samochód zarysowała na parkingu i nawet gościa nie namierzyłem...Możecie kogoś dobrego ale niedrogiego polecić w NS albo okolicach?

sebastian99

Posty: 9