Bagażniki

Bagażniki

Moi mili, moi drodzy, me pytanie niech was nie trwoży ;-) Do rzeczy! Gdzie kupowaliście box samochodowy?? Chodzi mi o taki zamykany bagażnik na dach. Ile daliście i jak się sprawuje??

labuh 

Posty: 2

 
Nie wiem co by tutaj doradzić rzeczywiście dość trudny wybór powiem szczerze bo teraz trudno tak na odległość coś dobrać pod samochód, najlepiej to byłoby do jakiegoś sklepu podjechać i tam na miejscu przymierzyć, zobaczyć, niż zamawiać online przykładowo.

Kitas

Posty: 8

 
Nie mam pojęcia jakie marki są w porządku w przypadku takich bagażników jakoś nigdy się tym tematem nie interesowałem. Raczej jak już gdzieś wyjeżdżamy z żoną to się mieścimy w naszym Puntiaku bez problemów ;>

opiter78

Posty: 4

 
Używam modelu 480 od Terra Drive i sobie chwalę. Bardzo stabilny bagażnik dachowy w formie boxa, czyli takiego większego pudła (mój ma rozmiar coś koło 2 m na 0,8 m także sporo rzeczy mi się tu mieści, ostatnio na przykład przewoziłem składane stoliki i krzesła, zmieściły się na luźno, w środku wszystko spiąłem pasami i jechało się elegancko, bez jakiegoś stukania na dachu.

codePerformance

Posty: 11

 
Kiedyś chciałem sobie nawet kupić taki dodatkowy zewnętrzny bagażnik ale ostatecznie się nie udało. Miałem nagrany dość tanio używany ale facet się rozmyślił a szkoda bo była duża okazja.

johncena67

Posty: 17

 
Różne można znaleźć takie bagażniki, na pewno ważnym elementem konstrukcji jest sam kształt im bardziej aerodynamiczny tym taki box nie będzie zbierał wiatru i przez to nie będzie specjalnie hałasował.

Dziadek

Posty: 12

 
Z nartami to ja będę miał problem żeby je przewieźć zimą do Włoch i myślę nad tym, żeby swoje zostawić w Polsce a wypożyczyć wszystko na miejscu...no chyba że bym jednak zainwestował w jakiś dodatkowy bagażnik...jest kilka opcji.

LKC00

Posty: 18

 
Sam mam dylemat jaki bagażnik samochodowy wybrać. Najbardziej to mi coś takiego jest potrzebne na sprzęt nurkowy więc jakoś objętościowo to dużo miejsca nie potrzebuję ale jednak więcej niż to co mam normalnie w bagażniku.

Klakierek56

Posty: 15