Docieplanie poddaszy, dobra firma

Docieplanie poddaszy, dobra firma

Co myślicie o piance poliuretanowej, jako materiale do izolacji dachu? Czy ona się z czasem nie obwiesza? Jaka firma u Was wykonała taką izolację?

Dersei02

Posty: 15

 
Parę ekip akurat miałem szansę poznać, które się takimi ociepleniami zajmują:P Dlatego, że długo nie mogłem trafić na jakąś ciekawą cenowo i jakościowo ofertę. Dopiero panowie z domino-izolacje.pl stanęli na wysokości zadania. Najpierw wykonali drobiazgową termowizję, później zaproponowali najlepsze rozwiązanie. Szczerze polecam.

NaMber

Posty: 18

 
Z tych ofert, które sobie sprawdziłem to najlepiej wypadł Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). Warto się z nimi skontaktować telefonicznie, albo mailowo. Metoda wdmuchiwania, którą stosują to bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnego sposobu docieplenia. Warto!

jonek91

Posty: 21

 
Nie tak dawno zlecałem izolacje natryskowe, ponieważ trzeba było zrobić poprawki po poprzedniej ekipie, a natrysk daje taką możliwość. Usługę zleciłem firmie Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). To znajomy mi ich polecił, bo wcześniej robili taką izolację u niego. Sprawdzona, skuteczna ekipa.

Freakster89

Posty: 18

 
Różne opinie słyszałem na temat pianki typu PUR, trochę rozbieżne były te opinie. Jedni chwalą, inni narzekają...I weź tu bądź mądry:) Jak to w Polsce..Jednak to powiedzenie, że gdzie dwóch Polaków tam 3 różne opinie jest prawdziwe :D

tasdefleja

Posty: 19

 
Witam! Mój brat pracuje w jednej firmie, która robi docieplenia i z tego co wiem, to oni głównie montują właśnie piankę. W ogóle już się rezygnuje z innych materiałów izolacyjnych w tym nowszym budownictwie.

iwanme

Posty: 18

 
W przypadku ociepleń natryskowych to dobrze sobie z tym radzi firma Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). Już wiele lat na rynku, duże doświadczenie i świetni fachowcy. Myślę, że warto się z nimi skontaktować.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Ech...póki nie miałem dachu zaizolowanego pianką PUR to niezłe miałem straty ciepła w domu...Dopiero po przeprowadzeniu termowizji wyszło wszystko na jaw. Docieplenie wykonała firma Domino Izolacje (domino-izolacje.pl), którą mogę polecić. Dokładni, terminowi, i wcale nie tacy drodzy. ;)

Mariusz

Posty: 22

 
U mnie na poddaszu jest zrobione ocieplenie za pomocą pianki poliuretanowej i mogę potwierdzić, że jest to skuteczny materiał. Świetnie zatrzymuje ciepło. Mam porównanie, bo wcześniej dach był ocieplony wełną.

pawelbin

Posty: 23

 
Muszę pogadać z sąsiadem zza płota, bo on mi się ostatnio zwierzał, że robi sobie jakieś docieplenie na poddaszu. Nie wiem tylko co on tam za materiał włożył, ani jaka firma się tym zajęła.

Kruk

Posty: 10