wydruk etykiet samoprzylepnych

wydruk etykiet samoprzylepnych

Hej, chciałbym wprowadzić system etykietowania dla sklepu internetowego. Szukam firmy, która pomoże mi w dopasowaniu materiałów, oprogramowania, drukarek i zadba o szkolenie personelu.

Lupusx

Posty: 1

 
Sprawdź też warunki przechowywania etykiet, bo przy złych stracisz stopniowo właściwości kleju.

Rico

Posty: 10

 
Do branży spożywczej polecałbym etykiety z klejem odpornym na zimno. Pamiętaj też, że za niestandardowe kształty etykiet zawsze trochę dopłacisz w drukarni.

Fanatyk

Posty: 6

 
Do branży spożywczej polecałbym etykiety z klejem odpornym na zimno. Pamiętaj też, że za niestandardowe kształty etykiet zawsze trochę dopłacisz w drukarni.

namok

Posty: 17

 
Zamawiałem folie drukowane termokurczliwe z własnym logo w nticompany.eu. Do tego korzystam regularnie z ich etykiet samoprzylepnych z zacięciem marketingowym. Jest wsparcie projektowe, produkcja i szybka dostawa. Znam ich, bo pomagali mi wcześniej przy rejestracji kodów kreskowych, poszło wszystko zgrabnie, więc postanowiłem zostać i dalej korzystać z ich katalogu. Pozdrawiam.

Sewerynus

Posty: 12

 
Przestawiłem się na samodzielne drukowanie etykiet samoprzylepnych, dzięki współpracy z NTI Company. Dobrze mi doradzili, mam uczciwą umowę serwisową. Do tego wszystkie materiały eksploatacyjne razem z oprogramowaniem w jednym miejscu. Mają niezłych konsultantów.

Smerfik

Posty: 11

 
Tylko nie kupuj tanich drukarek etykiet, bo zmarnujesz pieniądze. Głowica szybko się psuje, a bywa, że naprawa jest totalnie później nieopłacalna. Poszukaj drukarni, która ci zrobi projekt i stworzy etykiety dopasowane do strategii identyfikacji wizualnej.

mnichh-1

Posty: 8

 
Przy robotach budowlanych używam taśm od nticompany.eu z indywidualnym wzorem. Bardzo dobra przyczepność. Wiele ich produktów już testowałem, a w tym etykiety samoprzylepne i folie drukowane termokurczliwe. O tyle dobre taśmy mają, że nawet przy nierównościach powierzchni się sprawdzają. Specjalnie o takie prosiłem. Daj znać, jak poszedł wybór u ciebie.

Kódłaty

Posty: 22

 
Warto wdrożyć wydruk etykiet w systemie Just In Time. Zapasów nie warto posiadać, bo po co narażać się na niepotrzebne koszty.

Mikserek2

Posty: 8

 
Warto zainwestować w nietypowy kształt etykiet samoprzylepnych, bo wtedy masz lepszy wyznacznik marki. U siebie mam etykiety w kształcie logo firmy. Rozwiązanie się sprawdza.

zpox

Posty: 13