Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Jakbyście mieli wstawiać w łazience fototapetę to bardziej poszlibyście w taką stronę jak tutaj na obrazku - https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-balwany-morskie
czy może w coś takiego jak to https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-letni-azyl?

pawel253

Posty: 1

 
Tapeta ma też ten dodatkowy plus że wycisza pomieszczenia. Ja bardzo pod tym względem sobie chwalę, odkąd daliśmy fototapetę w salonie na ścianie za narożnikiem to jakby słabiej głos się niesie od sąsiadów....ale lubią hałasować, szczególnie po 22 – tej :P

Rambdalll

Posty: 13

 
Można faktycznie teraz sobie pokombinować z fototapetami, nie ma grafiki której nie można by sobie powiesić na ścianie, ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobrażnia. Mój znajomy na przykład w salonie przykleił sobie wielką Mona Lisę...na pewno odważnie i nietypowo ale jemu się podoba.

DevilScream

Posty: 5

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

Ryszardzik3

Posty: 4

 
Znam historię kobiety, która po rozstaniu się ze swoim facetem wpadła w taki jakiś dziwny trans, że zaczęła sobie robić jego ołtarzyki w mieszkaniu i właśnie nawet fototapetę z jego zdjęciem wrzuciła sobie na ścianę za łożkiem....

KKarlowiec

Posty: 5

 
Kumpel sobie w kawalerce bardzo fajnie odremontował niedawno głównie korzystając z fototapet, nawet wstawił sobie do łazienki taki obrazek, ponoć są tapety które nie powinny niszczeć od wody i generalnie wilgoci.

Złoty

Posty: 11

 
W jadalni mamy już od paru lat fototapetę i nie widzę żeby jakoś niszczała, wręcz przeciwnie wyjątkowo odporny materiał – na słońce, na wodę itp. To jest jeśli dobrze pamiętam tapeta fizelinowa, ponoć tego typu są najlepsze.

Warszawiak

Posty: 13

 
Jeśli bym miała dobierać sobie do sypialni obrazek to na pewno bym szukała czegoś w błękitach, czegoś w ten deseń: https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-lonely-sail-drifting. Ogólnie im jaśniejsze ściany tym lepiej, bo żyjemy w takim kraju że przez sporą część roku koło 16 – tej jest już ciemno jak w nocy więc nie ma sensu jeszcze sobie mieszkać zaciemniać dodatkami, dekoracjami, zasłonami itd.

Nikotymmm

Posty: 3

 
Wzorów które można umieścić na fototapecie są miliony bo teraz każdy może tak naprawdę swoje prywatne zdjęcie zlecić właśnie na tego typu większym formacie. Na pewno ciekawa sprawa ,zwłaszcza jeśli ktoś ma naprawdę niebanalne fotki z jakiś wczasów.

czdeRRR

Posty: 9