Nasiona

Nasiona

Hej, czy macie sprawdzone kontakty do sklepów ogrodniczych? Zależy mi na sadzonkach pochodzących nie tylko ze szkółek krajowych, ale też zagranicznych, najlepiej na nowoczesnych odmianach. Dawajcie znać.

Pszemeg

Posty: 1

 
Taniej niż w markecie sadzonki roślin wielokwiatowych wyjdą ci w domisad.pl. W tamtym sezonie wybrałam u nich lilię grzywiastą. Sporo osób chwaliło ze względu na dość osobliwe kolory. Dobierzesz u nich dość egzotyczne odmiany roślin wieloletnich. Dobrze się przyjmują. Wyprzedaże coś na poziomie 40% nawet, więc się opłaca.

Paqu

Posty: 9

 
Z jednej szkółki moim zdaniem nie warto korzystać. Lepiej z większego dostawcy, bo może ci dobrać sadzonkę idealnie pod twoje warunki klimatyczne i ściągnąć produkt ze szkółki najbliższej twojej uprawy. Dla mnie taki układ się sprawdza najlepiej.

Lupusx

Posty: 4

 
Zawodowo zajmuję się projektowaniem ogrodów praktycznie w całym kraju. Korzystam z sadzonek od domisad.pl. Rzadko zdarza się tak rozwinięta oferta i terminowe dostawy w idealnych warunkach. Nie przypominam sobie, aby jakaś roślina się nie przyjęła.

AdamDzii

Posty: 5

 
Zobacz, jakie rośliny otrzymują nagrody na targach krajowych i międzynarodowych. To całkiem niezły wskaźnik jakości przed uruchomieniem własnej uprawy.

CHatka-eKo

Posty: 10