Nasiona

Nasiona

Hej, czy macie sprawdzone kontakty do sklepów ogrodniczych? Zależy mi na sadzonkach pochodzących nie tylko ze szkółek krajowych, ale też zagranicznych, najlepiej na nowoczesnych odmianach. Dawajcie znać.

Pszemeg

Posty: 4

 
Taniej niż w markecie sadzonki roślin wielokwiatowych wyjdą ci w domisad.pl. W tamtym sezonie wybrałam u nich lilię grzywiastą. Sporo osób chwaliło ze względu na dość osobliwe kolory. Dobierzesz u nich dość egzotyczne odmiany roślin wieloletnich. Dobrze się przyjmują. Wyprzedaże coś na poziomie 40% nawet, więc się opłaca.

Paqu

Posty: 11

 
Z jednej szkółki moim zdaniem nie warto korzystać. Lepiej z większego dostawcy, bo może ci dobrać sadzonkę idealnie pod twoje warunki klimatyczne i ściągnąć produkt ze szkółki najbliższej twojej uprawy. Dla mnie taki układ się sprawdza najlepiej.

Lupusx

Posty: 5

 
Zawodowo zajmuję się projektowaniem ogrodów praktycznie w całym kraju. Korzystam z sadzonek od domisad.pl. Rzadko zdarza się tak rozwinięta oferta i terminowe dostawy w idealnych warunkach. Nie przypominam sobie, aby jakaś roślina się nie przyjęła.

AdamDzii

Posty: 5

 
Zobacz, jakie rośliny otrzymują nagrody na targach krajowych i międzynarodowych. To całkiem niezły wskaźnik jakości przed uruchomieniem własnej uprawy.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Mam w ogrodzie segment warzywny. Nasiona brałem od Dom i Sad. Eksperymentowałem swojego czasu z różnymi odmianami. Po prostu sprawdzałem smak i jakość wzrostu. Trafiłem na nich i już regularnie korzystam. Marchew i ogórek po prostu pycha. Jak kupujesz kilka opakowań to automatycznie wpadasz w niższe stawki. Zbiory bardzo wydajne. Zarekomendowałem firmę rodzinną. Lepsza współpraca.

bartek33

Posty: 13

 
Kupuję sadzonki tylko od ludzi, którzy znają się na ich uprawie. Bez tego nie ma szans na udaną współpracę, bo jednak musisz się czasami konsultować w sprawach dopasowania gleby, czy warunków nasłonecznienia. Lepiej nawiązywać współpracę z praktykami.

HalskiPL

Posty: 14

 
Z punktu widzenia transportu sadzonek najbardziej ufam domisad.pl. Rośliny pakowane w taki sposób, że się nie przemieszczają, a wiadomo, że z kurierami lepiej uważać. Sadzonki zdrowe, a to moim zdaniem najważniejsze. Posiadają dział z rabatami nawet do 60%, a w branży przyznam szczerze nigdy czegoś takiego nie widziałem.

kondziu

Posty: 3