zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Jaką firmę możecie polecić jeśli chodzi o świętokrzyskie i wykonanie powłoki ceramicznej na samochodzie? Chciałbym zabezpieczyć lakier zanim ulegnie zniszczeniu, na tą chwilę wydaje mi się, że polerowanie nie będzie konieczne tylko właśnie wystarczy nałożyć powłokę i w taki sposób je ewentualnie zabezpieczyć. Jak ktoś z Was zna temat i może cos pod tym kątem poradzić to dawajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o same usługi detailingu to faktycznie to zainteresowanie tematem jest coraz większe, ale z drugiej strony znalezienie kogoś kto będzie w stanie to dobrze zrobić nie zawsze będzie takie proste. Warto więc tych wykonawców wcześniej odpowiednio sprawdzić, by mieć gwarancje, że faktycznie zajmą się tym w odpowiedni sposób.

@marcelko

Posty: 11

 
Ja zdecydowałem się ostatecznie na korektę, ale też na zmianę koloru przez folię ochronną i robiłem to w firmie Souczek (https://souczek-detailing.com/). Świetna oferta jeśli chodzi o takie usług, bo w bazie bardzo dużo różnych dostępnych folii więc na spokojnie można coś pod swoje oczekiwania wybrać. Cenowo w porządku, kontakt bardzo dobry, nie było problemu, żeby wszystko z nimi spokojnie ustalić.

Nikuś32

Posty: 4

 
Zdecydowanie nie można traktować detailingu jak mycia samochodu bo to tak naprawdę zupełnie inna bajka jeśli chodzi o auto. Oddaj samochód do firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/) to się o tym szybko przekonasz. Czyszczenie, korekta lakieru, powłoka ceramiczna. Ostatecznie efekt tak mocno zaskakujący, że auto prezentuje się praktycznie jak nowe. Zdecydowanie warto się zapoznać z taką usługą jak chcecie zadbać o auto.

wrrraak22

Posty: 3

 
Do zabezpieczenia to albo powłoka ceramiczna albo folia ochronna. Tutaj można między innymi liczyć na firmę Souczek (https://souczek-detailing.com/), która w świętokrzyskim się tym zajmuje. Spore doświadczenie po ich stronie w tego typu usługach, podejście do klienta na wysokim poziomie, warto się na to zdecydować jak chcecie auto zabezpieczyć. Ceny w porządku, a pracownicy pomocni podpowiedzą co w danym aucie zrobić.

Laleczka

Posty: 4

 
Firma Souczek niedaleko lotniska w Kielcach w Masłowie (https://souczek-detailing.com/) zajmuje się detalingiem. Warto się z nimi skontaktować, jak powiesz im o co dokładnie chodzi z autem to będą w stanie podpowiedzieć jakie opcje dla danego auta zastosować, by ostatecznie wygląda był jak najlepszy, by auto się dobrze prezentowało i było zabezpieczone.

aniusia

Posty: 12

 
Zmiana koloru samochodu będzie możliwa dość łatwo przez nałożenie specjalnych folii. Dodatkowo takie folie mają także walor ochronny więc to będzie taki dodatkowy plus, który ewentualnie może zachęcać do tego, by je zastosować i to faktycznie będzie też sensowna opcja, na którą warto zwrócić uwagę.

Dworniok00

Posty: 3

 
Z mojej strony polecałbym jednak szukanie kogoś kto ma doświadczenie w robieniu takich prac jak polerowanie lakieru, bo źle wykonana usługa to też ryzyko zniszczenia zamiast uzyskania doskonałych efektów. Więc jeśli chodzi o detaling to zdecydowanie na tak pod warunkiem, że masz kogoś kto będzie w stanie to zrobić na wysokim poziomie.

Gruamer

Posty: 7

 
Ważne będzie także to komu oddasz auto do roboty. To w sumie jest kwestia, która ma decydujące znaczenie, by faktycznie mieć gwarancje, że będzie to zrobione w odpowiedni sposób. Detailing to bardzo wiele szczegółów, o których trzeba pamiętać więc też trzeba mieć kogoś kto będzie w stanie to zrobić w należyty sposób.

090913123

Posty: 25