Pojemniki próżniowe - jakie

Pojemniki próżniowe - jakie

Cześć! ;) Pytanie mam po trochę kulinarne po trochę o AGD – dobre pojemniki próżniowe są mi potrzebne, ktoś coś? Już mnie zaczyna razić ten zapach z lodówki, rzeczy się ze sobą mieszają i aż mnie apetyt po takiej aromaterapii przechodzi....

andrew66

Posty: 1

 
Próżniowe są bardzo fajne w przypadku warzyw, jak ktoś dużo takich rzeczy je. Ja ostatnio zaczęłam gotować na parze warzywa i widzę dużo pozytywów jeśli chodzi o ogólne samopoczucie po takiej diecie.

21gregorek

Posty: 14

 
Takie naprawdę dobre, mocne i trwałe pojemniki trochę kosztują, nie ma coś dać zwieść okazjom w stylu pojemniki za kilka zł bo raczej jakościowo będzie mizeria.

Yab

Posty: 15

 
Czasami myślę o takich pojemnikach że warto by kupić, ale prawda jest taka, że porządne próżniowe pudełka sporo kosztują, reszta tego co w sklepach leży to jest niby próżniowe.

Yuri20

Posty: 18

 
Mam taki pomysł żeby kupić coś próżniowego do siebie do domu, ale nie mogę się zdecydować ciągle na konkretny typ pudełek bo trochę ich w sprzedaży jest, zwłaszcza w necie.

Babeczka

Posty: 14

 
Opakowania sprzedają w różnym standardzie można i dostać pudełka za parę złotych i dużo drożej. Z moich doświadczeń wynika że jednak tutaj cena idzie w parze z jakością.

Wacław

Posty: 19

 
Moja mama to ma fioła na punkcie pudełeczek. Wszystko ma zawsze skatalogowane, podzielone, posegregowane...a u mnie w domu to zupełnie inaczej bo typowy artystyczny nieład.

yaoks

Posty: 22

 
Ma do mnie za parę dni przyjść facet od prezentacji pojemników próżniowych i bardzo jestem tego spotkania ciekawa, na pewno napiszę jak już będzie po wizycie.

Kitas

Posty: 6

 
W dzisiejszych czasach to ludzie jedzą byle jak zazwyczaj i mało kto jakoś bardziej też dba o to, żeby przechowywać poprawnie jedzenie w domu...

Kitas

Posty: 6

 
Mogę polecić te pojemniczki co sama używam, idealne do potraw o stałej konsystencji i tak samo płynów – Super Vac się to nazywa. O pojemnikach to w ogóle się dowiedziałam z youtuba (jeden z ich filmików -youtube.com/watch?v=I-wAoHIFXrM).

krotos34

Posty: 6