Problemy z potencja

Problemy z potencja

Kobitki, to jak to w końcu jest – rozmiar ma znaczenie czy nie ma? ;) Ile kobiet tyle opinii podejrzewam, ale może się czegoś ciekawego dowiem. Pytam bo zastanawiam się nad kupieniem takiego wynalazku jak dr Penigreat, co ma niby powiększyć interes i generalnie poprawić moje możliwości...Dobry pomysł?

Black_Riot

Posty: 3

 
W każdej aptece można po kilka środków na potencję dostać teraz i z tego co gadałam z moją siostrą farmaceutką to schodzą te preparaty prawie tak dobrze jak witamina C ;P

labuh

Posty: 7

 
Moja żona mi wprost powiedziała jeszcze jak byliśmy narzeczonymi że dla niej rozmiar się liczy...trochę mnie to wtedy zbiło z pantałyku nie ukrywam :) ale zacząłem ćwiczyć trochę, teraz biorę specjalny preparat na powiększenie ze strony drpenigreat.pl i też mi to sporo daje, mam nadzieję, że żona orgazmów nie udaje, w każdym razie bywa że krzyczy tak że w sąsiedniej wsi powinno być ją słychać, czasami się boję że któryś z sąsiadów policję wezwie za zakłócanie ciszy nocnej :))

czesiek555

Posty: 14

 
Dużo jest różnych marek preparatów na libido czy potencję. W reklamie aż się zaroiło od reklam takich środków...Ciekawe na ile one pomagają, ale może kiedyś sam spróbuję coś brać.

labuh

Posty: 11

 
Sam widze po sobie jak dieta jest ważna żeby w łóżku wychodziło wszystko fajnie. Jak zacząłem inaczej jeść to nagle zaczęliśmy się z żoną dużo częściej i dłużej kochać niż wcześniej – inna sprawa że schudłem 10 kg co też na pewno trochę nam ułatwia akrobacje :-)

Babeczka

Posty: 11

 
Jakie to są te ćwiczenia które mają poprawić wielkość? Trochę się w sumie boję pytać, bo to muszą być dość dziwne ćwiczenia :P Samemu się je robi, czy można swoją kobietę o pomoc poprosić? Przydałyby się jakieś ilustracje jakby to miało wyglądać...

drillmod

Posty: 24

 
Najważniejsze to się w łóżku dobrze bawić a nie spinać, sami to z żoną przerabialiśmy że chcieliśmy po prostu żeby wszystko wyszło jak najlepiej i tylko nas to stresowało i spalało, wrzuciliśmy na luz i jest lepiej.

trapkodobry

Posty: 23