Naprawa hydrauliki siłowej

Naprawa hydrauliki siłowej

Mam problemy z pompą Linde w ciągniku i tak się zastanawiam, gdzie ewentualnie będzie można to naprawić. Macie coś sensownego, żeby ewentualnie taką pompę zregenerować? Jakiś serwis, gdzie będzie można to naprawić?

Saagerrak

Posty: 1

 
Poszukaj kogoś kto robi takie naprawy, ogólnie to temat szeroki, bo hydraulika występuje w każdej maszynie więc zainteresowanie usługami z nią związanymi jest również spore i można znaleźć sporo firm, które starają się pompy naprawiać.

Hymnny4

Posty: 8

 
Zobacz sobie ofertę https://hydromotor.pl. Robią regeneracje pomp różnych firm, my u nich ostatnio naprawialiśmy wózki z pompami Sundstrand i nie było problemu, naprawa sprawnie zrobiona, ale z tego co wiem to robią praktycznie większość dostępnych na rynku firm, jeśli chodzi o pompy.

Gruamer

Posty: 3

 
Spokojnie warto będzie regenerować pompa jest praktycznie jak nowa jak to ktoś dobrze zrobi a jednocześnie będzie to opcja zdecydowanie tańsza niż kupowanie całkowicie nowej części.

mercedess

Posty: 9

 
Do większości silników hydraulicznych można obecnie dokupić części i na pewno będzie to lepsza opcja niż dokonywanie zakupu nowej pompy więc jak masz taki problem to najlepiej będzie właśnie oddać ją do regeneracji, do wymiany części.

Kitas

Posty: 3

 
Może sprawdź sobie jak to wygląda jeśli chodzi o https://hydromotor.pl, na pewno robią większość firm jeśli chodzi o pompy. U nas między innymi Liebherr i Bosch naprawiali. Mają spore doświadczenie więc można oczekiwać, że dobrze sobie z taką naprawą poradzą.

Kowalski

Posty: 3

 
Zobacz sobie może jak to wygląda w sieci to coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie znaleźć, na pewno większość firm obecnie robi takie naprawy i przy większości pomp będą one możliwe do zrobienia więc warto będzie to wykorzystać i nie kupować nowej części.

Klarka34

Posty: 7

 
Na pewno trzeba na spokojnie dobrze poszukać jak to wygląda jeśli chodzi o zrobienie takiej naprawy. To tez dużo zależy od producenta pompy, to wszystko jednak musi być brane pod uwagę i będzie miało wpływ na to czy wszystko się faktycznie uda.

090913123

Posty: 3

 
Warto będzie pompę naprawiać pod warunkiem, że macie kogoś kto będzie w stanie to dobrze zrobić. Z jednej strony części, które będą potrzebne a z drugiej również jakaś osoba, która będzie w stanie pompą się zająć i faktycznie ją prawidłowo będzie naprawiać.

hoho56

Posty: 3

 
Naprawę warto zrobić, jeśli tylko pompa nadaje się do regeneracji to na pewno będzie lepsza opcja niż kupowanie całkiem nowej części, za którą ale niestety będzie trzeba sporo zapłacić więc tego oczywiście lepiej będzie po prostu uniknąć.

dobrawka

Posty: 4