siatki dla kotów, gdzie dostanę ?

siatki dla kotów, gdzie dostanę ?

Jakie siatki do zabezpieczeń okien polecacie? Zależałoby nam na czymś naprawdę profesjonalnym. Z góry dziękujemy.

transerwis

Posty: 2

 
Fajna sprawa, bo w końcu zabezpieczyłem hodowlę w profesjonalny sposób. Wybrałem siatkę na woliery z polipropylenu. Od razu widać różnicę w wyglądzie, ale poza tym to będzie zabezpieczenie na wiele lat.

eluniq

Posty: 18

 
Wyśmienity sposób na zabezpieczenia. Do tej pory nie wiedziałem o takim rozwiązaniu. Odszukałem przez przypadek. Zakupiłem i zamontowałem siatkę na balkony. Jest efektywna, wobec tego również polecam.

Julian

Posty: 7

 
Widziałam, iż ta siatka nie jest droga. Zależy mi na zabezpieczeniu kilku miejsc w domu przed dziećmi. Na bank będzie to balkon i schody, niemniej jednak chciałabym też zakupić siatkę na łóżeczka. Czytałam, iż jest niesłychanie skuteczna i w pełni bezpieczna dla zdrowia. Może ktoś z was użytkuje i może powiedzieć na jej temat coś wiecej?

Wu

Posty: 9

 
Fajna sprawa, bo w końcu zabezpieczyłem hodowlę w fachowy sposób. Wybrałem siatkę na woliery z polipropylenu. Od razu widać różnicę w wyglądzie, lecz poza tym to będzie zabezpieczenie na sporo lat.

Wariat

Posty: 14

 
Polecamy, bowiem to siatka na magazyny, jaka zapewnia nam bezpieczne przechowywanie towarów na regałach. Jest elastyczna, więc się ją niezwykle fajnie użytkuje. Korzystamy z niej również w transporcie. Zabezpieczamy towar w samochodach ciężarowych również ten, który jest na paletach. Poza tym nie jest to kosztowne rozwiązanie.

jozefinna

Posty: 9

 
Mnie również przydałaby się siatka polipropylenowa. Mam problem w ogrodzie z ptactwem, jakie przesiaduje na drzewach i oczywiście wyżera owoce ;) Widziałem w internecie, iż dużo ludzi poleca siatkę właśnie w takim celu i iż jest skuteczna, bo odporna na uszkodzenia i warunki pogodowe. Co sądzicie? Korzystacie?

Tatusiek4

Posty: 29

 
Szeroki wybór siatki zabezpieczającej zwierzęta jest w sklepie online siatki24.eu. Tu można kupić siatki wraz z elementami montażowymi. Polecam, bo to solidne siatki z bardzo dobrej klasy materiałów. Jesteśmy zadowoleni z nowych siatek, których oprócz tego, że są skuteczne, mają bardzo estetyczny wygląd.

Adi666

Posty: 15

 
Ja w sprawie piłkochwytów zewnętrznych, bowiem właśnie takie muszę kupić na szkolne boisko. Mam nadzieję, iż pomożecie wybrać producenta. To koniecznie musi być inwestycja na sporo lat, więc co do jakości to niewątpliwie optymalna :)

merlo45

Posty: 6