Porcelanowe serwisy obiadowe

Porcelanowe serwisy obiadowe

Jesteśmy z mężem dopiero po ślubie i kompletujemy asortyment domowy:))

Aktualnie poluję na jakiś zestaw obiadowy, bo mamy tylko kilka talerzy, a każdy z innej parafii:P Gdzie można trafić na porcelanę w dobrej cenie?

noman1

Posty: 18

 
Oja...my to dawno w domu serwisu nie wymienialiśmy...Ten co mamy to na ślubie dostaliśmy od mojej chrzestnej:)

Prawdziwy zabytek, ciekawe ile jest wart :D

Duzyyy45

Posty: 22

 
Ogólnie polska porcelana ma bardzo dobrą opinię na świecie, podobnie jak polskie szkło. Także warto byłoby się rozejrzeć za sklepem z polskimi produktami!

ZPL33

Posty: 9

 
Pewnie jest trochę sklepów z takimi zastawami w sieci, ale faktycznie trudno się na któryś zdecydować. Ja to po prostu patrzę po cenach w porównywarkach. Tam gdzie mają taniej tam zamawiam.

jan630

Posty: 21

 
Pozytywnie mnie zaskoczył sklep serwisy-obiadowe24.pl.

Mega szybka wysyłeczka, wszystko odpowiednio zabezpieczone, w ogóle dobry kontakt ze sprzedawcą. Właściwie pierwszy raz zamawiałem talerze online i trochę się bałem, ale wszystko było OK.

sesef

Posty: 22

 
W sumie taki serwis obiadowy to niezły pomysł na prezent...Praktycznie każdej rodzinie się przyda, akurat naczyń w domu nigdy za wiele, zwłaszcza jak ktoś ma tendencję do rozbijania talerzy:P

gregBard

Posty: 16

 
Jeszcze kiedyś to na targach miejskich można było dostać tanio bardzo elegancką porcelanę...ale teraz to miasta walczą z takimi ulicznymi giełdami, a szkoda;/

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
Dużo ładnej porcelany mają na serwisy-obiadowe24.pl. Sprawdzony sklep, mają wielu stałych klientów i pozytywnych komentów. Ja tam zamawiałem w tamtym miesiącu serwis kawowy na prezent i spodobał się...nawet bardzo :-)

Mord

Posty: 21

 
Ja to nie wiem gdzie takie rzeczy sprzedają...Ale pewnie moja teściowa będzie wiedzieć, ona to wie praktycznie wszystko...:D

sonio

Posty: 26

 
Mnie się dobrze robiło zakupy przez sklep serwisy-obiadowe24.pl.

Chodziło akurat o hurtowe zamówienie do mojego pubu. Szybka wysyłka, a w moim wypadku gratisowa, z uwagi na większe zamówienie, także duży pozytyw dla nich!

raptofil

Posty: 12