Problemy z potencja

Problemy z potencja

No dobra, ktoś musi zadać to pytanie, więc niech będzie, że wypadło na mnie – czy rozmiar ma znaczenie? Pytanie do kobiet oczywiście. Co myślicie, co uważacie? Druga rzecz, jeśli ma to...czy można jakimiś ćwiczeniami, dietą, suplementacją jakoś realnie powiększyć przyrodzenie?

Fkiur5

Posty: 10

 
MI to żona mówi że ja potrzebuję brać coś na uspokojenie raczej niż na libido bo tak jestem czasami napalony. A co do rozmiarów – moim zdaniem, liczy się technika :)

Yuri20

Posty: 15

 
Dobre mam doświadczenia z tabletkami Penigreat, na stronie drpenigreat.pl jest więcej o dawkowaniu i składnikach, poprawia potencję i ten efekt jest rzeczywiście wyczuwalny o ile się stosuje co najmniej przez ten miesiąc.

klimner56

Posty: 9

 
Niektórzy mówią że rozmiar nie ma znaczenia i że w ogóle mały ale wariat, ale mi się jednak wydaje że dla kobiet to jest ważne ile cm można zaproponować. Nie jestem kobietą więc tylko mogę podejrzewać, ale może jakaś pani się wypowie?

RasiakNorris

Posty: 18

 
Jakbym już brał jakieś środki to bym raczej poszukał wśród jakiś ziołowych albo w ogóle w zioła zainwestował, z tego co wiem to są takie konkretne które libido podnoszą na pewno lubczyk taki jest.

Joe

Posty: 9

 
Ja przez pewien czas chciałem coś sobie kupić na libido i nawet miałem parę preparatów na oku ale żona mnie od tego pomysłu odpędziła bo się bała że to może mieć jakieś skutki uboczne dla zdrowia. Co myślicie? Są powody do tego typu obaw?

orange777

Posty: 13

 
Moja babcia to dziadkowi dodawała do rosołu lubczyku i tylko jemu go dawała...dopiero po latach zrozumiałem dlaczego :) Hehe.

Warszawiak

Posty: 17

 
Faceci z jednej strony mają łatwiej jeśli chodzi o seks, bo łatwiej jest im się tak naprawdę nastawić – nie potrzebują tak klimatu, warunków itp., ale z drugiej strony też częściej mają problemy z jakąś niemocą...

Dinker5

Posty: 18

 
Nie ukrywam że miałem wątpliwości czy brać jakiś suplement na libido ale przegadałem temat z żoną i ostatecznie zamówiłem sobie preparat ze strony drpenigreat.pl. To jest o tyle dobre że bezpiecznie, oparte o naturalny skład, wspomagające i mi się sprawdza jak na razie super.

matek562

Posty: 15

 
Zamawiałem suplement na potencję ze strony drpenigreat.pl jakiś czas temu i biorę regularnie, jedną kapsułkę dziennie. Powoli bo powoli ale widzę zmiany, może nie tyle długość się zwiększyła ale na pewno w obwodzie jest tego wszystkiego jakby więcej.

audi80

Posty: 11