Problemy z potencja

Problemy z potencja

Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa? Widzę teraz dużo takich preparatów w necie i zaczęło mnie to ciekawić, bo chyba nie ma faceta na świecie który by pogardził paroma ekstra centymetrami...:P

Lupusx

Posty: 6

 
Rozmiar mi się poprawił po tabletkach dr Penigreat ze strony drpenigreat.pl. Na początku średnio wierzyłem w jakieś powiększenie ale faktycznie – miarka nie kłamie, jest kilka cm więcej i to też w samym obwodzie co ma dla kobiety chyba nawet większe znaczenie.

Dzidzia

Posty: 31

 
Jak ma się mniejszego to zawsze można pokombinować z pozycjami, są takie że nawet nie dysponując jakąś super długością można kobiecie przyjemnie zrobić, tylko że trzeba się nagimnastykować przy tym to fakt :P

tefal100

Posty: 19

 
Nie znam się na tych wszystkich wspomagaczach ale na pewno kilkoma dodatkowymi cm to bym nie pogardził, przydałyby się na pewno bo moim zdaniem wielkość ma znaczenie i to duże.

Seba123

Posty: 11

 
Każdy jest inny, każdy też ma inne potrzeby i inna jest przyczyna problemów. U nas to z sexem zaczęło się komplikować jak dziecko nam się urodziło, żona stała się oziębła a ja też już ochotę zacząłem powoli tracić ostatnio.

Mariusz

Posty: 22

 
Ciekawe jak z tą viagrą, ona jest jeszcze sprzedawana w ogóle? Bo tam słyszałem kiedyś że jakieś problemy z serduchem od niej się pojawiały, prawda to?

Pendrzec

Posty: 15

 
Zaskakuje mnie preparat dr Penigreat bo nie nastawiałem się na jakieś cuda a tymczasem moja dziewczyna ostatnio tak głośno krzyczy, że chyba muszę ściany w mieszkaniu wygłuszyć czymś :) Jednak powiem tylko tyle – rozmiar na znaczenie i najlepiej to widać po poziomie decybeli podczas seksu ;-)

Wariat

Posty: 17

 
W tej chwili to ochoty na seks mam dużo, aż za dużo czasami :P Ale dziwne żeby było inaczej skoro jeszcze 30 tki nie skończyłem.

Anno Domini

Posty: 8