pranie tapicerki czempiń, oferta

pranie tapicerki czempiń, oferta

Nie wiem czy we własnym zakresie wyczyścić meble czy zlecić to firmie? Troszkę się boję, że mogą coś zniszczyć. Jak to jest u Was?

Trener

Posty: 1

 
U mnie firma zajęła się praniem narożnika, który był ogromny. Pracy mieli naprawdę bardzo dużo, ale dali rade. Pamiętam, że obsługiwali Czempiń i Leszno, ale jakie jeszcze miejscowości to już nie wiem. Za chwilę postaram się znaleźć do nich namiary. Dali sobie ze wszystkim radę i nie była to usługa bardzo droga.

BrumBrum2

Posty: 25

 
Zleciłem pranie tapicerki meblowej jeden z firm. Z tego, co pamiętam to obsługiwali Kościan i okolice. Poszukam namiarów do nich. Mieli nowoczesny sprzęt i najlepszą chemię. Pozbyłem się bardzo starych plam z wina czy nie wiem, z czego. Naprawdę byli super przygotowani.

Miki

Posty: 3

 
Z tego, co się orientuje to Śrem ma jedną firmę, jaka niesłychanie dobrze wykonuje pranie tapicerek meblowych i każdy jest z nich niesłychanie usatysfakcjonowany. Dowiem się dokładnie, kto to jest i dam Wam namiary. Mnie akurat nie pomagali, bowiem jeszcze nie mam takie potrzeby, niemniej jednak w przyszłości na pewno skorzystam z ich usług.

olboyyy

Posty: 8

 
Od dawna usługami karcher zajmuje się firma https://www.panjaga.pl i do nich się zgłaszam. Obsługują wiele miast w tym Śrem, dlatego warto się z nimi skontaktować. Pomogą nam w doczyszczeniu mebli czy tapicerki w aucie.

wieciek

Posty: 2

 
Zlecając pranie materaca trzeba wybierać najlepsze firmy. To, dlatego że materac można w łatwy sposób zniszczyć i wtedy nie ma już powrotu. Jak wszystko nam przesiąknie to jak teraz to wysuszyć? Sprężyny zardzewieją albo gąbka się zniszczy i nic dobrego z tego nie wyniknie. Można mieć tylko duże straty z tym związane.

aliOner

Posty: 5