swap silnika - jaka firma

swap silnika - jaka firma

Panowie, gdzie są w stanie na dobrym poziomie zrobić Swap silnika? Mam starą Syrenkę i potrzebowałbym podłączyć do niej jakiś napęd. Z góry dzięki za podpowiedzi. U mnie w okolicy niestety nikogo kompetentnego nie ma...

Kitas

Posty: 5

 
Można zadzwonić do Barcic do warsztatu. Ja tutaj wymieniałem silnik i nie mogę narzekać. Wszystko pod maską pracuje sprawnie jak do tej pory, a już prawie pół roku od wymiany minęło. Warsztat całą ofertę ma na wymianasilnika24.pl. Szybką robią wycenę, nie ma też problemów żeby się dogadać co do odbioru samochodu na lawetę jeśli jest taka konieczność – u mnie była.

stopiw7

Posty: 17

 
Nowy silnik to w ogóle nie wchodzi w grę, bo równie dobrze to można nowy samochód kupić. I ja bym chyba jednak wolał właśnie pójść w tą stronę jakbym miał większe problemy z silnikiem właśnie.

Zdzichu

Posty: 4

 
Dobrze jest trafić na uczciwego mechanika który dobrze oceni, czy silnik jest do naprawy czy jednak lepiej pomyśleć o nowym samochodzie. Najgorzej jak ktoś będzie naprawiał ale z marnym skutkiem i tylko na koszty naciągnie.

ur-0004

Posty: 5

 
Pomogli mi jeśli chodzi o swap w serwisie w Barcicach. Przez stronę wymianasilnika24.pl najlepiej do nich kontakt znaleźć. Duża wiedza, mogłem o wszystko dopytać, nie musiałem się domyślać co będzie wstawiane, co wymieniane i tak dalej. Kontakt na bieżąco, sympatyczne podejście i z tego co widzę to silnik pracuje równo, nic nie stuka i oby tak zostało.

Jasieczek23

Posty: 11

 
Mój braciszek to w swoim Audi ma silnik nie do zdarcia. Samochód ma już prawie 30 lat i w zasadzie nigdy większego remontu nie przechodził, a chłop jeździ nim tyle km miesięcznie ile ja w kwartał nie wyjeżdżę.

Dr-House

Posty: 20

 
Mi jeden mechanik niedawno podpowiadał żeby wymienić silnik i mam teraz dylemat. Bo nie wiem na ile jest rzeczywiście sens się w to pakować a na ile może lepiej będzie już w ogóle cały wóz wymienić. Co uważacie? Mieliście kiedyś taką sytuację?

figurka

Posty: 5

 
Tak sobie myślę ostatnio nad sprzedażą samochodu, dołożeniu paru tyś i kupnie czegoś lepszego, ale jakoś nie mam przekonania. Mój źle nie jeździ, ale też już młodszy nie będzie, za jakiś czas na pewno coś się zacznie z silnikiem poważniejszego dziać.

Różyczka

Posty: 5

 
Dobre mam doświadczenia z warsztatem z portalu wymianasilnika24.pl. Odbierają auto we własnym zakresie, także nie trzeba kombinować transportu do nich na warsztat samemu. Robiłem u nich Swap i poszło fajnie. Silnik wstawiony i dostrojony, pobiera paliwa i oleju w punkt, co przy starej Warszawie żeby tak to wszystko wyregulować jest już sztuką.

bartek33

Posty: 8

 
Fachowo do wymiany silnika podchodzą w serwisie ze strony wymianasilnika24.pl. Ja bym do nich przedzwonił. Wymieniali mi cały system w moim BMW i jak na razie jeżdżę bezawaryjnie. Stary silnik już niestety był nie do odratowania. Dobry kontakt, jasne warunki cenowe, od razu zrobili wycenę, wiedziałem ile to będzie kosztować, także bez niespodzianek.

lenox4

Posty: 27