usuwanie z nosa dziecka kataru

usuwanie z nosa dziecka kataru

Szukam jakieś metody na to, by u dziecka ograniczyć nieco dolegliwości związane z ząbkowaniem i tak się zastanawiam co tutaj możliwie najlepiej się sprawdzi. Jak macie jakieś sprawdzone preparaty, które będzie warto wykorzystać to dajcie propozycje.

Yuri20

Posty: 1

 
Popatrz sobie może jak to wygląda jeśli chodzi o produkty Frida, bo mają właśnie bardzo jakość produktów dla niemowlaków i świetnie się sprawdzają, dzięki nim rzeczywiście będzie można zadbać o dziecko. Szczególnie świetnym wyborem będzie kateter Windi, który ułatwia usuwanie gazów.

adamu90

Posty: 10

 
Poczytaj w sieci o tych różnych sprayach do nosa, bo sporo tego jest i trzeba sprawdzić dokładnie co i jak działa, by faktycznie wybrać dla dziecka taką propozycję, która będzie dobra do stosowania i najważniejsze bezpieczna dla niego.

TomekK

Posty: 2

 
Z kolkami to chyba zmaga się większość rodziców więc faktycznie trzeba będzie to wszystko dobrze sprawdzić i zobaczyć co może być przyczyną i dopiero po tym będzie można myśleć o stosowaniu jakichś rozwiązań, dzięki którym faktycznie będzie można sobie z kolkami jakoś poradzić.

Lupusx

Posty: 4

 
Z usuwaniem wydzieliny z noska u dziecka to zawsze jest problem i trzeba naprawdę bardzo ostrożnie działać bo z jednej strony dziecko się denerwuje, z drugiej też łatwo o jakieś podrażnienia więc tutaj należy być szczególnie delikatnym, gdy będzie się chciało to robić i potem koniecznie trzeba zadbać o nawilżenie noska.

raptofil

Posty: 18

 
Zdecydowanie jak wyciągasz z nosa dziecku wydzielinę to staraj się potem stosować wodę morską, ponieważ dzięki niej będziesz mogła dziecku nawilżyć błonę śluzowa. Dla dziecka pewnie nie będzie to zbyt przyjemne, ale na pewno będzie to dobra opcja, ponieważ nie będzie obaw o to, że potem w nosku będzie podrażniona skóra.

sebastian99

Posty: 11

 
My już od dłuższego czasu stosujemy u dziecka właśnie taki aspirator, który pozwala wygodnie usuwać katar z nosa, ale właśnie dodatkowo w ostatnim czasie polecano nam też stosowanie specjalnego nawilżenia do nosa w postaci wody morskiej. Podobno warto taki spray stosować, ponieważ dzięki niemu będzie można ograniczyć w nosie podrażnienia.

beata77

Posty: 13

 
Z tego co wiem to taką dobrą opcją na kolki będzie kateter od Frida Baby . Bardzo ciekawa propozycja, niewielka rureczka, którą umieszcza się u dziecka w odbycie i dzięki niej można usuwać gromadzące się gazy i dzięki temu nie będzie problemów z utrzymującymi się bólami brzucha.

TomekK

Posty: 10

 
Sporo jest takich różnych środków, które mają dziecku ułatwiać czy to odprowadzenie gazów czy wypróżnianie, więc pewnie jak w sieci poszukasz to znajdziesz podpowiedzi jak to ewentualnie będzie można zrobić. Warto chwilę poświęcić i pod takim tematem poczytać jakie propozycje są obecnie dostępne.

Michaś

Posty: 10

 
Ja mogę polecić również od Fridy ten spray do nosa, który gwarantuje nawilżenie. Aspiratora też używamy bo jak nos jest zawalony to świetnie się sprawdza i faktycznie można tam odciągnąć to wszystko co się gromadzi więc oddychanie dla dziecka staje się łatwiejsze. Myślę że to taka sensowna opcja, na którą warto będzie zwrócić uwagę.

edmundzio

Posty: 8